2752
2734
عنوان

برای یه ازدواج بهتر طلاق بگیری گناههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73142 بازدید | 736 پست
دست بزن  لجباز رفیییق باز پولم خیلی خرج میکنه ولی به من نمیده  ولخرج برای بقیه  ...

با همچین تجربه ای بعد جدایی به فکر ازدواجم میفتی؟!!

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرفتی مارو؟؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
بازم به نظرم کفه ی خوبیاش سنگینتره 

واقعا تظرتون اینه ؟

چه چیزی باعث سنگینی کف ترازو میشه وقتی طرف مقابلش ضرب و شتمه ؟؟

خواهرانه پاسخمو بدین♥️

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️
چی همه هستند؟ دست بزن ؟یا رفیق بازی بخدا دایی هامو شوهرهای دوستامو ببینی کف میکنی به خوبی

همه مث هم نیستن

اونام هم ویزگی بد دارن

شما از دور میبینی

شوهزتو بچسب الان زمونه گرگه

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫

من دوساله جداشدم تازع من شوهرم بزوررر طلاقم داد وگرنه من طلاق بگیر نبودم دوساله توبگو یه مگس نرم نیومدع خاستگاریم.دیوونگیع محضع اگ جداشدی.تازه شما شوهرت خوبیاش بیشتزازبدیاشع.حالادیگه خوددانی

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
کوتاه اومدن همیشه راهکار درستی نیس این تجربه من بعد 12سال زندگی 

نه منظورم کوتاه اومدن نیست منم اوایل زندگیم با شوهرم کتک کاری داشتیم ولی مثلا شوهرم می‌گفت فحش نده من بدتر میدادم تهدید می‌کرد میزنم من ظرف میشکستم وسیله پرت میکردم اونم دیگه قاطی میکرد میزد منم میزدم ولی مال همون اوایل بود الان می‌دونم عصبی هست چیزی نمیگم آروم شدیم حرفم رو میزنم ولی از خواستم کوتاه نمیام 

بی اعصاب  زود رنج  دست پختمم بده  ولی خداییش اهل فتنه و دروغ و ا...نیستم

خب پس خوبه همسرت بخاطر این بدیات طلاقت بده؟ باور کن همه بدی دارن حتی اونی که میگی بعد طلاق زندگی بهتر برات فراهم کنه

خوبی هاش بیشتره بلاخره هر کسی یه خط قرمز داره طرف از اون که رد بشه دیگه نمیشه باهاش زندگی کرد مثلا ی ...

خوب شما بدیاشو خ.ندی 

شماخودت با مرد رفیق باز که خوشتیپو با کلاس باشه زندگی میکنی؟؟؟بنظرت کدومش مهم تره 

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️
عزیزم بخون بقیشو  رفیق باززز دشت بزن بس نیست واسه طلاق

به نظرم یه شغل پیدا کن که دستت توی جیب خودت باشه و بتونی با رفیقات تو هم گاهی بری بیرون فک کنم اینجوری بهتر از طلاقه

سر اینکه مثلاً چرا بهت پول نمیده و با رفیقان می‌ره بیرون باهاش دعوا می‌کنی میزنتت؟

2706