2752
2734
عنوان

دوستان مذهبی میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ اشکالی داره خوب کردین گفتین دوستان صلوات بگن براش 

خیلی ممنونم ازتون 💖

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   
ببین سعی کن اینجکری فک کنی ک  اول و آخرش ک باید با هر موضوعی و هر مشکلی توی این دنیا کنار بیایی ...

نمی‌دونم چرا دارم لج میکنم و نمیتونم کنار بیام باهاش  

اعصابم خراب شده اصن 

2731
براشون صلوات بخونم کفایت می‌کنه ؟  خیلییییییییی فشار رومه دوس دارم فرار کنم بزم یه جایی ک آرام ...

بله وسوره توحید ودرد ودل

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
آیت اله بهاءالدینی می فرمود اگر مشکلی در زندگی پیش آمد و نمی دانستید به چه دلیل است این ۴ کار را انج ...

رد مظالم یعنی چی گلم ؟؟؟ 

قربانی همسرم قراره یه گوسفند بکشه البته به نیت یکی از مشکلاته قبلیم ( بنظرتون این حساب میشه ؟)

چقدر جالب بود حتما یادداشت میکنم فرمایشاتون رو 

امام زمان عج گره گشای کار شما و ما باشن بحق صلوات بر محمد و آل محمد اللهم صل علی محمد و آل محمد و ع ...

خیلی ممنون عزیزم .انقدز مشکلم سالها طولانی شده خستتتتهههههه و عصبی هستم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

رد مظالم یعنی چی گلم ؟؟؟  قربانی همسرم قراره یه گوسفند بکشه البته به نیت یکی از مشکلاته قبلیم ...

منظور از رد مظالم، حقوق الناس قطعي يا احتمالي است که انسان، صاحب آن را دقيقا نمي شناسد يا اگر مي شناسد امکان رساندن مال به او وجود ندارد و حتي به آشنايان و وارثان شرعي او نيز دسترسي ندارد که آن را به مرجع تقليد خودش مي دهد يا با اجازه او به مصرف نيازمندان مي رساند.

😅😅 خواستم دقیق باشه کپی کردم

به نماز و صبر یاری بجویید  و اینکه صدقه زیاد بدید و از خداوند بخواهید شدت امتحان رو کمتر کند ...

اره اتفاقا دااااائم بهش میگم خدایا شدت امتحانامو کم کن خسته ام 😔 

اصلا حالت عصبی گرفتم زود عصبی میشم دیگ 

منظور از رد مظالم، حقوق الناس قطعي يا احتمالي است که انسان، صاحب آن را دقيقا نمي شناسد يا اگر مي شنا ...

آهان خیلی خوب عزیزم 

خیلی جالب بود باید از فردا کم کم شروع کنم 

خدا کنه گره ها باز بشه خیلی خسته ام و عصبی شدم 

خیلی ممنون عزیزم .انقدز مشکلم سالها طولانی شده خستتتتهههههه و عصبی هستم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم استغفار زیاد بگو

حق الناس خدای نکرده نداشته باشی

عزیزم ائمه بزرگوار ما در دنیا همشون زندگی سختی داشتن، کلا دنیا دار بلاس، مهم اینه که شکرگزار باشیم و سربلند از بلاها بیرون بیایم، الهی از اونایی نباشیم که خدا به حال خودشون رهاشون کرده، بلاها برای مومن باعث رشدش میشن.

عزیزم استغفار زیاد بگو حق الناس خدای نکرده نداشته باشی عزیزم ائمه بزرگوار ما در دنیا همشون زندگ ...

حق الناس رو آدم خودش خیلی متوجه نمیشه انشالله ک نداشته باشم 😭😢 

خیلیییییییییی خدا بهم سخت گرفته و یا گیز داده ....نمی‌فهمم چیه اصلا 

دوس دارم فرار کنم 

2706