2733
2734
عنوان

دوستان مذهبی میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو بخواب خوب میشی....اگ بیدار شدی دیدی بازم حالت بده....دوباره بخواب

اتفاقا میگم بخوابم بیدار شم یادم بره کاش تو این دنیا نباشم دیگ ادامه ندم ، ولی صبح بیدار میشم و دوباره میبینم برگشتم همینجا 

2731

به نماز و صبر یاری بجویید 

و اینکه صدقه زیاد بدید و از خداوند بخواهید شدت امتحان رو کمتر کند

و به بندگان خدا هم سخت گیری نکنید تا خداوند به شما سختگیری نکند 

به پدر و مادر و فرزندانتون مهربونی کنید و رحم داشته باشید تا خداوند به شما رحم کند 

آیت اله بهاءالدینی می فرمود اگر مشکلی در زندگی پیش آمد و نمی دانستید به چه دلیل است این ۴ کار را انجام دهید؛ یعنی صدقه، رد مظالم، قربانی کردن و قرائت حدیث کساء را انجام داده و هر کدام از این چهار عمل، یک مشکل را حل می کند.

توصیه آیت الله بهاء الدینی برای رفع گرفتاری حدیث کسا  قربانی 14000 صلوات دعای خالص ...

حتما همه نکات رو یادداشت میکنم فردا روی کاغذ 

مرسی خواهرای عزیزم ک کنارم هستین ♥️😢

اتفاقا میگم بخوابم بیدار شم یادم بره کاش تو این دنیا نباشم دیگ ادامه ندم ، ولی صبح بیدار میشم و دوبا ...

ببین سعی کن اینجکری فک کنی ک  اول و آخرش ک باید با هر موضوعی و هر مشکلی توی این دنیا کنار بیاییم....اینم مث همه ی مشکلای قبلیت....

نمازاستغفاربخون آرامش میگیری مداومت کن گره های کار باز میشه سختم نیست  شماکه نمازخونی بعداز ...

بگو عزیزم ، حتمااااا بگو ، فردا باید همه توضیحات رو بنویسم ک فراموش نکنم 

خیلی تو فشارم اصلا هوش و حواسم از بین رفته 😭

خیلی عذر میخوام ، خانما میشه نفری یه صلوات واسه اینکه حال دل دوستم بهتر بشه بفرستید ، خیلی حالش بده ، 

شرمنده اسی 

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   
2706