2752
2734
عنوان

اون خانمی ک شوهرش روزنامه می‌برد حموم آخرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 74390 بازدید | 468 پست
اون چی بود عزیز. لطفا بگو 

یه خانمی الویه میزده به هونجاش بعدم شوهرش میخورده😬🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این تاپیک مال پونصد سال پیش نبود؟ اونایی که تو این تاپیک شرکت کرده بودن احتمالا تا الان شصت بار تعل ...

ولی پررو بودیم باز برگشتیم😁

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731
اقا توروخدا یکحظه منو توجه کنید چی میشه خب ببین منو شوهرم با خانواده شوهرم قهریم بخاطر اینکه یکی بم ...

برای هرکسی پیش میاد به دلیل مختلف قطع رابطه کردند درسته ممکن بود زندگیت از هم بپاشه و کاری که کردن فقط از یک ذهن بیمار برمیاد 

ولی شما خودتو بکش کنار عروسی نرو ولی در مقابل همسرت تصمیم گیرنده نباش تاکید بر نرفتن یا رفتن نکن 

در صورتیکه همسرت تصمیم گرفت بره مانع نشو حتی برای بهبود روح زندگی تون بزار رفت و آمد در سطح خیلی رسمی و محدود ادامه پیدا کنه 

بخاطرشادی زندگی خودتون ببخش ولی هرگز فراموش نکن

من تو اون تاپیک بودم خخخخخ یکی میگفت حتما میره زیر دوش روزنامه میخونه😂

بروهئ لٛرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
یکی بودشوهرش رفته بودعراق سرکارخیانت کرده بود توگوشیش،عکسه،زنرو،دیده بودخاست جداشه شوهره نمیزاشت ک ...

من پیجشو داشتم.شکر خدا شوهرش سربه راه شد یه فرصت دیگه بهش داد.اخرین تاپیکش گفت همه چی رو گفته اول زیر بار نرفته یکی یکی همه رو با مدرک نشونش داده بود.بعدش که راه دررو نداشته افتاده رو پاش و گریه زاری که ببخش 

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
من پیجشو داشتم.شکر خدا شوهرش سربه راه شد یه فرصت دیگه بهش داد.اخرین تاپیکش گفت همه چی رو گفته اول زی ...

خداروشکر

خداهمرو هدایت کنه ودل هیچ زنی،ازشوهرش نشکنه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
روزنامه که معلوم شد جریانش،شوهره روزنامه می‌برده حموم که اینه ی حموم که بخار میگیره رو پاک کنه

واقعا

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
یکی آپارتمان روبرو میدیدمردی،روصندلی،نشسته ساعتای خاص هرشب گفتن جن بعدگفتن برنامه نویس استارترش ه ...

ها آره اونم سرنوشتش نامعلوم شد چی بود حتی عکس طرف هم فرستاد

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
یکی هم بود همسایشون میومد خونشون مهمونی، می‌گفت بیا تو حموم بشینیم حرف بزنیم اون کسی میدونه چیشد؟

وای آره اونم یادمه میخاستم بگم اونم خیلی عجیب بود طرف ترسیده بود ک چرا پیله تو حموم بشینن😅

ماجرای پسر سوسن؟اینو فقط هما و رحمت و ارسطو میدونن ولی به ما نمیگن

فهیمه رو جا انداختی😆

2706