2733
2734
عنوان

بچه ها من که فکرمیکنم دختره رو دزدیدن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 224124 بازدید | 1447 پست
حآل مارا هم بد کردی    

ببخش عزیزم🥺

با اسم آتنا یاد بنیتا افتادم😭

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاز اینایی که تو تاپیک حرف از جن و پری میزنن چیه آخه اه  خدایا اگه این طفل زنده هست خودت مراقب ...

انشالله که صحیح وسالم باشه حتی اگه یه درصدم مرده خداکنه جسدشدپیداکنن حداقل وگرنه یک عمرمادرش همه جاچشمش میگرده دنبال بچش

خدااااای منننننن!!! صلا حالم بد شد با این تاپیک.نمیونم دخترمو از روپام بذارم زمین. خدایا رحم کن😥

ای جانم 😍 

حق دارید همیشه میگند مادر عاشق هست و یک آدم عاشق هم هر لحظه نگران معشوق 

خودم چند شب پیش نگران کراشم شده بودم حالم بد بود بعدش فهمیدم من که این قدر از نگرانی حالم بد بود، مادر وقتی نگران بچه ش میشه چه حالی داره... 

بزرگوار عذرخواهی می‌کنم با پستم خدای ناکرده قصد بد کردن حال امثال شما رو نداشتم 🌹

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

وای من که مجردم دلم برا مادرش کبابه

خدا نصیب هیچ مادری نکنه

مامانم میگه بچه بودی گم شدی،مردیم وزنده شدیم

من تو شلوغی عروسی گم شدم

گویا یکی قصد داشت بدزدم،پدرم زود متوجه میشه 

من خودم چیزی از این موضوع یادم نیست چون زیر ۳سال بودم

ولی مامانم همیشه خداروشکر میکنه

یه حواس پرتی ممکن بود کلا سرنوشتمو عوض کنه

خدا کنه هرچه زودتر این بچه پیدا شه

یکی میگفت یه جادوگری ترکیه ای پیغام داده که دختره زنده است یه جایی بیهوش افتاده، گروه های امدادگر هم از روش رد میشن اما نمیبیننش، نمیدونم من، به این چیزا اصلا اعتقاد ندارم کلا یک کلاغ و چهل کلاغ و شایعه زیاده، الهی هر چیزی که هست بچه صحیح و سالم باشه ،الهی که گیر ادم ناجور نیفتاده باشه، الهی که خدا پشت و پناهش باشه

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

نباید زیاد مادرو مقصر دونست گاهی بچه ها از سر شیطنت کار دست خودشونو و مادر پدرشون میدن مثال خود من بچه که بودم زیر یه صخره ی خیلی بلند چشمه بوده مادر بیچاره اونجا داشته پتو ولباس میشسته با دختر همسایه منم کفش پاشنه بلند دخترومیپوشم میرم بالای صخره بعد دیگه نفهمیدم چی شد چشم که باز کردم دیدم غرق خونم فقط خدا به دل اون پدرومادر درمونده و جون اون طفل معصوم رحم کنه یه مژده ای برسه از وقتی خبرو دیدم دلم آتیش گرفته خدا هیچ کس و با بچش امتحان نکنه 

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  
اینیستا پر شده با هلیکوپتر دنبالشن

از یکشنبه گم شده طفلی تازه امروز هلی کوپتر فرستادن گلستان

چه کسی گفته زمان طلاست ؟من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاندو می رود در عمق وجودت مست مست که شدی چشمهایت را باز میکنی میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ...فروغ فرخزاد
من کلاله رو نمیدونم چجور جاییه  امکان داره چون مزارع کشاورزی بوده حیوون درنده باشه اونورا؟  ...

اگر حیوون درنده برده باشه 

باید رد و پای حیوون اون اطراف باشه و گروه تجسس دیده باشن

مگر اینکه عقاب برده باشه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
ای جانم 😍  حق دارید همیشه میگند مادر عاشق هست و یک آدم عاشق هم هر لحظه نگران معشوق  خود ...

نه ممنون .

با اینکه با هر کامنت وحشت میکنم و نمیدونم این شب چجوری سحر میشه برام ولی تلنگره بالاخره.

خدا به پدرمادرش رحم کنه.

گاهی وقتها با یه اشتباه 19 نمیشی ...صفر میشی!!!
وای من که مجردم دلم برا مادرش کبابه خدا نصیب هیچ مادری نکنه مامانم میگه بچه بودی گم شدی،مردیم وزند ...

منم کلاس اول بودم بی خبررفتم خونه دوستم تاشب برگشتم دیدم دوطرف مامانموهمسایه هاگرفتن داره ازحال میره فقط خوشحال شدکه من گم نشدم حتی دعوامم نکردبه بابامم نگف که اونم دعوام نکنه الانشم فک میکنم من چرااونطوری رفتم بی خبر

2706