2737
2734

اگه میخواید ویلایی جایی بگیرید امکان نداره هزینه اجاره زیر ۴ تومن دربیاد.

حالا بقیش بستگی داره به اینکه سوغاتی میخواید بخرید یا غذا خودتون درست میکنید یا می‌رسد رستوران و...

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما رفتیم چابهار ۲۰ و خورده ای شد البته بیشتر از دو روز

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731
دو شبش؟؟

آره تازه ارزوناشو گفتم. امکانات بالا، موقعیت جغرافیایی خوب ممکنه شبی ده تومن هم باشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
چه تاثیر گذار بود کامنتت😵‍💫

چطور ؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
شمال کجا جنوب شرقی کجا؟؟؟؟ دوروز کجا بیشتر از دوروز کجا؟؟؟؟ الان ربطش به سوال اسی چی بود؟؟

چه ربطی داره کلی گفتم 😐🙄 

چون هزینه هاشون تقریبا یکی هستش ! 

چابهار هتل هم کمتر داره یه مقدار ارزون تر در میاد تا شمال ، البته شمال بستگی به جاش داره

چه ربطی داره کلی گفتم 😐🙄  چون هزینه هاشون تقریبا یکی هستش !  چابهار هتل هم کمتر داره ی ...

نه چابهار خییلی گرونتر در میاد 

شمال میتونی بری مسافرخونه مثلا یا کمپ چادر بزنی 

ولی چابهار نمیشه

ولی ولش کن باشه😂

نه چابهار خییلی گرونتر در میاد  شمال میتونی بری مسافرخونه مثلا یا کمپ چادر بزنی  ولی چاب ...

والا از نظر من نه😂🤷‍♀️