2752
2734

یک روزه میخواستم برم مشهد

فقط واسه برگشت تونستم بلیط قطار بگیرم 

همسرم گفت با هواپیما برو، اما یکم ترس از پرواز دارم گفتم بدون تو میترسم.

خلاصه واسه رفت بلیط اتوبوس گرفتم 

اشکم داره در میاد

صندلیش سخته کمردرد گرفتم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوش میای عزیزم ارزششو دارع اومدی رفتی حرم منو دعا کن ک ب حاجتم برسم خیلی زود لطفا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

چقد فاصله‌اس؟

ما با فاصله ۱۶ ساعت یکبار با اتوبوس رفتیم دسته جمعی خیلی لذت بخش بود😍

شاید چون دسته جمعی بود

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706