2733
2734
عنوان

درمورد لبنیات پاستوریزه واقعیت دار ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 35 پست
خواهرم روی همین حرف دو ماه لبنیات قطع کرد ناخن نازک شد بعد شروع کرد به خرد شدن لبنیات خوردن شروع ک ...

تو شیرشون پودر سنجد بریزن

انشالله بهتر بشن 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله اشتباه میگه...

پاستوریزه کردن لبنیات در منزل کار سختیه

و خب امکان ابتلا به انواع بیماری در استفاده از لبنیات باز وجود داره. خدا نیاره سر هیچکس تب مالت رو...

نکته مهمتر : اگر جاری شما لبنیاتش رو از روستا میاره، مثلا شیر گاوی که علف دشت و کوه میخوره، آفتاب و هوای پاک...کمترین میزان دارو و مواد شیمیایی، این ارزش داره

وگرنه مابقی لبنیاتی که توی لبنیاتیهای شهرها به صورت باز به فروش میرسه از همون گاوداری هست که پاک و میهن و پگاه شیر میگیرن...اگر بدتر نباشه...اگر گاو مریض با کارگر بیسواد و بدون نظارت بهداشت نباشه...اگر نان خشک کپک زده نخوره...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اره  شیر محلی بهتره پاستوریزه اکثرشون قشنگ مشخصه ک آبه یا مث دوغ ک انگار همه اش جوهر لیمو عه ...

یا خدا چه ریسکی کردی عزیزم 

من پیش دو تا فوق تخصص رفتم گفتن اصلا محلی استفاده نکن 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
یا خدا چه ریسکی کردی عزیزم  من پیش دو تا فوق تخصص رفتم گفتن اصلا محلی استفاده نکن

خب قدیمیا چیکار میکردن ،محلی بودش دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
خب قدیمیا چیکار میکردن ،محلی بودش دیگه

چرا مثل مادرشوهر من حرف میزنی فداتشم 🤦🏼‍♀️😅 اونم همین حرفا رو میزنه یعنی بهتر از دو تا فوق تخصص میدونید؟

قدیم اینقدر ویروس و باکتری بوده؟ 

الان با پیشرفت همه چی ویروس و باکتری های جدید هم اومدن 

اگه اینطوره قدیم موقع مریضی اصلا دکتر نمیرفتن الآنم دکتر نرو توی خونه زایمان کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
چرا مثل مادرشوهر من حرف میزنی فداتشم 🤦🏼‍♀️😅 اونم همین حرفا رو میزنه یعنی بهتر از دو تا فوق تخصص م ...

ینی پاستوریزه ای ک همه اش آبه رو مصرف کنم؟خواهرم خواهرشوهرم و کلا هرکی دیدم محلی میخوردن تو بارداری چیزی هم نشدش

ب هرحال دیگه خوردم عزیزم بهتره با حرفات بهم استرس ندی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
ینی پاستوریزه ای ک همه اش آبه رو مصرف کنم؟خواهرم خواهرشوهرم و کلا هرکی دیدم محلی میخوردن تو بارداری ...

عزیزم نمیخوام استرس بگیری ولی ازاین به بعد حداقل نخور 

خداروشکر که مشکلی واستون پیش نیومده و حساسیت نداشتید ولی سعی کن از این به بعد بخوری 

بعد هم کی گفته لبنیات پاستوریزه همش آبه؟ 

مگه میشه ماست همش آب باشه ؟ 

فامیل ما توی کارخانه لبنیات کار می‌کنه میگه خودشون گاوداری هم دارن بهترین شیر رو میارن واسه ماست و پنیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706