2733
2734
عنوان

درمورد لبنیات پاستوریزه واقعیت دار ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 35 پست

کلا اینایی که میگن شیر محلی در تباهی مطلق به سر میبرن

فکر میکنن مثلا لبنیاتی عباس آقا شیر محلی میاره  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
عزیزم نمیخوام استرس بگیری ولی ازاین به بعد حداقل نخور  خداروشکر که مشکلی واستون پیش نیومده و ح ...

نه ماست و نگفتم ک شیر و گفتم فقط

وگرنه ماست و پنیر و این‌چیزها رو ک منم از بیرون میگیرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه ماست و نگفتم ک شیر و گفتم فقط وگرنه ماست و پنیر و این‌چیزها رو ک منم از بیرون میگیرم

آهان ، پس خوبه عزیزم نوش جونت

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
کلا اینایی که میگن شیر محلی در تباهی مطلق به سر میبرن فکر میکنن مثلا لبنیاتی عباس آقا شیر محلی میار ...

الان میگن میریم از دامداری میخریم😂 

یه نفر بود می‌گفت لبنیاتی دارم و همه مردم حلالیت می‌خوام چون برنامه زندگی پس از زندگی رو دیده بود و متحول شده بود می‌گفت آب قاطی شیر میکردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
الان میگن میریم از دامداری میخریم😂  یه نفر بود می‌گفت لبنیاتی دارم و همه مردم حلالیت می‌خوام ...

شاید باور نکنید...یه لبنیاتی توی محله ما بود میگفت شیر محلی دارم...کاشف به عمل اومد چندتا گاو رو توی ارتفاعات شرق تهران بدون مجوز نگه میدارن با کمترین سطح بهداشت.کارگرها هم از اتباع..اسمش هم گذاشتن دامداری...مردم که فهمیدن کلا کاسبیشون کساد شد

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
شاید باور نکنید...یه لبنیاتی توی محله ما بود میگفت شیر محلی دارم...کاشف به عمل اومد چندتا گاو رو توی ...

یا خدا ، واقعا نمیشه اعتماد کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40