2752
2734
عنوان

چی کار کنم چاق شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 61 پست

من قبلاً قرص چاقی خوردم چنان چاق شدم 😶 سی.نه هامم بزرگ شد صورتم خپلللل و لپو😍🤣 ولی ول کردم دوباره چوب خشک شدم . الان باز دوباره جون گرفتم خودمو ب پنجاه رسوندم با قد ۱۶۲

1راه بیشتر نداری توی تمام دنیا همین 1راه هست فقط بخور زیادی بخور

خو وقتی با یکم چیز خوردن سیرمیشم معدمون جا نداره چ کنیم؟😂

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قدم ۱۶۸ ونم ۵۶ بیرون هرکی میبینتم میگه چقدر خوش هیکلی و اینا ولی تومدرسه بچه ها میگن لاغری هیکلت خوب نیست اصلا کاملا مدرسه و بیرون باهم نظراشون پارادوکس داره 😂😂صورتمم نه خیلی پره نه خیلی لاغر متوسط رو به لاغر

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2731
من قبلاً قرص چاقی خوردم چنان چاق شدم 😶 سی.نه هامم بزرگ شد صورتم خپلللل و لپو😍🤣 ولی ول کردم دوباره ...

منم اگ چطور اضاف کردی بار دوم؟

بازم قرص یا رژیم؟

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚
خو وقتی با یکم چیز خوردن سیرمیشم معدمون جا نداره چ کنیم؟😂

خوب دیگه بستگی داره چی بخوری باید پرکالری باشه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
منم اگ چطور اضاف کردی بار دوم؟ بازم قرص یا رژیم؟

کلا قرص رو گذاشتم کنار این پودر و قرصا باعث ترک پوستی و استخون درد برام شد منم یواشکی میخوردم خانواده نمیفهمید دیگه بخاطر اینکه کبدم داغون نشه گذاشتم کنار.. بار دوم با مکمل و باشگاه الان دارم نرمال وزن اضافه میکنم و عضله س نه مثل با قرص ک ورم کرده بودم😶 البته خوبیش بالا تنه م بود خیلی خوبه شده بود هعییی

2706