2733
2734
عنوان

داشتم فاز میگرفتم دستم برید😑💔

274 بازدید | 30 پست

یه چاقو گرفتم داشتم فاز میگرفتم اهنگ غمگین گذاشتم دستو یکم بریدم😑

بعد رفتم شستم کسی نبینه داشتم موهامو میبستم یه تار موم از وسط زخم رد شد بازم برید الان هی خونریزی میکنه میشورم میترسم یکی ببینه چیکار کنم ردش نمونه؟؟

زخم‌ها خوب می‌شوند،اما این خوب شدن با مثل روز اول شدن بسیار تفاوت دارد..‌. م‍‌ن دخترم همونی که وقتی دلش شکست هیچکی نفهمید🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کلن بیتاها فاز دارن

نمیدونم چه مرگمونه

منم بااهنگ غمگین جوری گریه میکنم‌و حس میگیرم انگار فردا قراره بمیرم

زیر اب سرد بگیر

یا فشارش بده محکم چند دقیقه نگه دار

یا یخ بزار روش فشار بده

منم تیغ تو دستم بود انگشتمو جررر دادم🥲😂

منم با ژیلت زدم وسط ناخونم 

وسط ناخونم ب فنا رف    

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
وا چرا میترسی بگو دستمو بریدم خب

بابا حوصله دعوا ندارم هی میگن چرا برید از قصد بریدی پول نمیدیم و.....

زخم‌ها خوب می‌شوند،اما این خوب شدن با مثل روز اول شدن بسیار تفاوت دارد..‌. م‍‌ن دخترم همونی که وقتی دلش شکست هیچکی نفهمید🙂

خب چکاری بود کردی حالا...چاقو مگه فاز گرفتن داره

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
کلن بیتاها فاز دارن نمیدونم چه مرگمونه منم بااهنگ غمگین جوری گریه میکنم‌و حس میگیرم انگار فردا قرا ...

عه بیتا😂🧡

2706