2752
2734
عنوان

طلسم سیاه دیگه چیه؟💔

302 بازدید | 34 پست

چند سالیه به من میگن طلسم داری ولی من اصلا دوست ندارم سراغ دعا نویس و این چیزا برم

نذر قرآن و صلوات هم برداشتم که اگرچیزی هست باطل کنه که مثل اینکه رفع نمیشه واقعا گرفتار شدم

خدا خیر نده کسایی که اینکارارو میکنن

شما راهی بلدین یا خبر دارین اصلا چی هست و چیکار باید بکنم؟اگر میدونین لطفا دریغ نکنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط میدونم در آخر الزمان مانند زمان حضرت سلیمان اجنه ها در زندگی مردم حضور پیدا میکنند . الان هم انگار رواج دعا و جادو جنبل نوشتن برای مردم بیشتر شده . چرا که اعتقادات مردم هم ضعیفتر از گذشته هست

باید به به ادم مطمئن میدادید بسته به نوعش باطل میکردم و حتی خودتونم دستتونو بهش نمیزدید عزیزم 

والا حوصله اینکارارو نداشتم. فقط ازشون عکس گرفتم برم بپرسم چیه.اسم خودمو و شوهرم و مادرم و مادرشوهرم توش بود

اینستا رو که اصلا سندی نداره  اونا هم خیلی مهمه آدم مطمئن باشن

شما تجربه اینجور مشکلی رو داشتید ؟راه حلی هم براش پیدا کردین؟باید کجا برم که مطمئن بشم طلسم واقعا برام نوشتن یا نه؟

2706