2752
2734
عنوان

قد کوتاه🥲

709 بازدید | 60 پست

من قدم کوتاهه خیلی تو اعتماد به نفسم تاثیر گذاشته ازهمون راهنمایی یه چی میگفتن بهم تا الان که دانشجویم

کاش یکم بلند تر بودم 

قدم ۱۵۱ اینا فک کنم باشه 🥲

راهکاری ندارین کسی بود ۲۰ سالگی هم رشد کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم قدم کوتاه کسی که دوسش دارم 193

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
خودمم کسی که دوسش دارم قدش بلنده و با قدم مشکلی نداره  تاحالا بهم چیزی نگفته اتفاقا دوس داره

مال منم همینطوره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
قدتون چنده؟

155

2706