2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
مشکل اینه ک واقعیت داره  مثلا اگه شما به جاذبه زمین اعتقاد نداشته باشی، جاذبه روت اثر نمیذا ...

والا تو قرانم اومده هی میگن اعتقاد 😑

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰

به نیت دفع طلسمش توکل کن به خدا، مثل به نیت دفع طلسم تفریق 

و روش های دفع طلسم هم می شناسم اما اگر نیروهاتون قوی نباشه موکل های طلسم اون شخص دور از جون می تونند به شما آسیب بزنند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
والا تو قرانم اومده هی میگن اعتقاد 😑

مشکل این هست که دین همه مردم ایران اسلام نیست که بخوان قرآن رو قبول کنند 

روش هاش چجوریه؟؟

که موقع اذان صبح نیت دفع فلان طلسم فلان شخص می کنید بعد با با صدایی که صدای خودتون واضح و آشکار باشه برای خودشون اذان میگید و بعد هم نماز صبح می خونید به نیتش و بعد هم با همون اذان گفته پنجاه آیه قرآن و ناس و فلق بخونید و بعد به خدا بگید من نمی دونم ساعت خواب فلان شخص کی هست اما خودت قرائت چهار قل و آیت الکرسی من رو بگذار به حساب موقع خواب ایشون و براش چهارقل و آیت الکرسی می خونید و بعدش هم توکل قلبی و زبانی می کنید به خدا که اون طلسم دفع شده باشه 

اما اگر برای این شخص انجام دادید باید مدام تا موقع دفع طلسم ایشون آیت الکرسی بخونید و صدقه بدبد تا خودتون در امان باشید 

علم هر چیزیو نمیتونه اثبات کنه  علم تونسته ثابت کنه هستی چجور به وجود اومده؟ نه صرفا اومده گفت ...

حرف شما رو قبول دارم و نظر شخصی خودم این هست که علم شاید یک روز بتونه این موارد اثبات کنه 

همین طور که کارما رو به صورت خطاهای شناختی و نظریه های عقلانی شناختی تا حدی اثبات کرده 

2706