2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق اقایون عمیقتر و واقعیتره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731

اگه واقعا کسی رو بخوای و زمانی که ازش جدا میشی باخاطراتش زندگی میکنی پس نفر بعدی وجود نداره

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           

آقایونی ک به هر دلیلی در گذشته خیانت کردین

یا در اطرافیانتون دیدین

کسی ک خیانت کرده به دختری ک بهش هیچ بدی نکرده و دختره واقعا دوسش داشته

ولی پسر خیانت کرده

ایا یه روز دلش تنگ میشه؟

یا کلا هیچی

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
آقایونی ک به هر دلیلی در گذشته خیانت کردین یا در اطرافیانتون دیدین کسی ک خیانت کرده به دختری ک بهش ...

قطعا تنگ که میشه هیچ عذاب وجدان هم میگیره ولی خوب لایق اون دختر نیست اون دختره هم عاقل باشه سمتش نمیره 

مرنج و مرنجان
قطعا تنگ که میشه هیچ عذاب وجدان هم میگیره ولی خوب لایق اون دختر نیست اون دختره هم عاقل باشه سمتش نمی ...

واقعا عذاب وجدان هم میگیره؟

دختری ک یه بار هم از روی شوخی حتی بهش نگفت دیوونه. دلش نمیومد هیییچ حرف بدی به پسره بزنه. یه بار هم غر نزد سرش . حتی وقتی حال خودش بد بود هم به رو نیاورد و غر نزد ک پسره ناراحت نشه. با هیچ پسر دیگه ای چت هم نمیکرد رفیق پسر نداشت. واقعا عااااشق پسره بود. ولی تهش پسره رفت... این قضیه مال خواهرم هستش نه من. الان ۳ ماهه جدا شدن. همش میخواد بدونه ینی یه بار هم اون پسر دلش تنگ نشد؟ اگه شد چرا جلو نیومد؟ اصلا چرا رفت طرف با یکی دیگه... 

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
آها بعد اونی ک عاشقشین اگ زیاد بهتون محبت کنه دلزده میشین؟

محبت بکن که جذبش میشیم

اما قلق روابط بدونین که خودتون دچار کمبود محبت نشین زن و مرد

مثلا تو قهر همیشه مرد یا،زن میره مننت کشی

خب اینجور طرف مقابل حیالش راحت که اون میاد منت کشی و دیگه ناز کردنش براش. معنی ندار

آقا محمدرضا