2733
2734

شرایط زندگی تو شهر برام فراهم شده اما حس میکنم نمیتونم توی شهر زندگی کنم دارم عروسی میکنم و بعد عروسی میرم اونجا به نظرتون میتونم کنار بیام خودم فکر میکنم خیلی سختم باشه چون هم تنها میشم هم از خانواده دور میشم 

عزیزم شهر خیلی خوبه

همه چی در دسترسته کلی جای دیدنی داره با ادمای جدید اشنا میشی و...

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زندگی تو شهر بزرگ یا همون کلانشهر بحران و چالش لاینحلی ندارع برا اینکه شما فک میکنید نمی‌تونید مسئله همین دوری از خانواده اس ک بابد باهاش کنار بیایین

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید ❤️
منم شهر دیگه ازدواج کردم گاهی دلم میگیره که قرار پدرو مادرمو تنها بزارم زندگی جدید تو ی شهر دیگه رو ...

میای با هم دوست بشیم کنار هم بتونیم شرایط رو پشت سر بزاریم🥲

دوری از خانواده خیلی سخته و ممکنه ک کنار نیای، یه سری حسن داره و یه سری معایب

اول و اخر باتوجه ب شرایط و اینده تصمیم نهایی رو بگیر

درخواست دوستی ندین ب هیییییچ وجه درخواست قبول نمیکنم ❤️