2752
2734

گفته وقتی میمیریم میشورنمون و بعدش یه جایی که پر مرده هست یه گودال بزرگ میکنن و مارو میزارن داخلش و رومون خاک میریزن ...بعدم همه ی کسایی که مرده رو خیلی دوست دارن گریه میکنن که دیگه ندارنش ...

به نظرتون بد نگفته😐 من بهش گفتم کسی که میمیره فرشته میشه و رقص کنان و بال زنان میره تو اسمون     حس میکنم روحیات بچه بهم ریخته چون خیلی تو خودشه چیکار کنیم حالا؟

به نظرتون برا بچه ی ۶ساله درسته همه چیو با جزئیات توضیح بدیم مثل عمم؟😐

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه بالاخره باید بفهمه. اونقدرام بچه نیست

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

نمیدونم چرا یاد اون شعره افتادم که می‌گفت پروانه پرواز کن یکم برام ناز کن😐😂

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
بابا۶ ساله بزرگه چطورنمیدونه یسال دیگه میره مدرسه بنظرم شمااشتباه گفتید عمتون حقیقت روگفته وملایمم ه ...

خیلییییی بچس که هنوز ۹ روز دیگه ۶ سالش میشه

عمه ات نزدیک تر گفته با اینکه ب این صورت هم درست نیست 

درستش اینه ک ب زبان ساده مرگ رو بهش توضیح بدیم 

مثلا بگیم اتفاقی براش افتاده ک مثلا نمیتونه دیگه غذا بخوره 

نیازی نداره ک بخوابه نیاز نداره ک بره خرید کنه 

یا اگه بچه تجربه از دست دادن حیوان خونگی رو داشته بهش بگیم ک مثلا یادت میاد ک جوجه ات چی شد و براش کم کم توضیح بدیم ک همچنین اتفاقی افتاده برا اون شخص 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید ❤️

بهش بگو عمه درباره مرگ خودش توضیح داده

الله اکبر اعصاب آدم رو میریزن بهم

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
نمیدونم چرا یاد اون شعره افتادم که می‌گفت پروانه پرواز کن یکم برام ناز کن😐😂

😂😂 چون عاشق رقصه گفتم رقص کنان و پرواز کنان میره

کجا ملایم گفته،بدترین شکل ممکنه

نمیدونم من که بچه بودم ۵ سالم بود قشنگ میدونستم حتی فاتحه خوانی هم میرفتم ترس نداشت برام حتی مادربزرگم که مرده بودروهم دیدم  بچه های الا شایدلوس باشن 😄

2706