2777
2789
عنوان

خوشبحال مردا و پسرا😓.....

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 32 پست
اخخه دقیقاااا من ۳ هفتس میخام برم سر خاک یکی نمیتونم هسچکس نیس پنجشنبه هام‌نمیتونم

منم همینطور 

😓

دوستای عزیزم که منو اینجا می‌شناختین یه واقعیتی هست که باید بگم اونم اینه که وقتتون و ایندتون رو برای هیچ آدمی حروم نکنید چه مجازی چه واقعی.. من اینو دیر فهمیدم ولی بلاخره فهمیدم. 
برو تو بالکن شاید pms ؟

نه عزیزم 

اونو که هستم حیاط هم هست ولی دلم میخاد برم یجا خودمو خالی کنم💔

دوستای عزیزم که منو اینجا می‌شناختین یه واقعیتی هست که باید بگم اونم اینه که وقتتون و ایندتون رو برای هیچ آدمی حروم نکنید چه مجازی چه واقعی.. من اینو دیر فهمیدم ولی بلاخره فهمیدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما زنا و دخترا از همه بدبختریم، عفونت های داخلی، درد پریودی، بچه اوردن، کلییی سختی و بدو بدو برای بچه مریض نشه بیوفت دنبالش مدرسه و اینور اونور، به خونه برس و.... اخرشم بعضی مردا با خیانت و بدبختی و کتک جواب زحمات زنشونو میدن

با افتخار پرورده کوردم💃🏻❤                  لطفاااا منو تو تاپیک های حس ششمی تگ نکنید حسم قویه اما نمی خوام به عنوان حس ششم معروف شم و درخواست دوستی هم اصلا ندید قبول نمیکنم ،با تچکر😁⁦❤️⁩
نه منظورم اینه که من تنهایی میتونم برم  الان یکم تکونم بدی زار میکنم و گریه خب توهم همینطوزر ...

برای من فرق داره خب....

منم همینطور  😓

دلم میخواست پسر بودم و هرجا ک میخواستم میرفتم

بدون اینکه منتظر بقیه باشم و کلی بگمتا با هزار تا حرف بزارن برم

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  گاهی اعلان ها برام مشکل داره اگر تگ شدم یا ریپلای کردید جواب ندادم معذرت دوستان🌱❤️
والا ما زنا و دخترا از همه بدبختریم، عفونت های داخلی، درد پریودی، بچه اوردن، کلییی سختی و بدو بدو بر ...

چی بگم... 

واقعا خوشبحالشون کاش منم مرد بودم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

چقدر دوست داشتم مثل پسرا با تیشرت و موی باز بیرون میرفتم قدم میزدم آهنگ گوش میکردم

چرا پسرا قدر نمیدونن!!!💔🎧

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤓😇                                                             لبیک یا الاقصی🇵🇸❤🇮🇷
شما استثنایی وگرنه ما هم خانمیم ولی خودمون تنهایی هر موقع بخوایم میریم  پس ربطی به جنسیت ندارن ...

باز خوبه گفتم نیاید ادای روشنفکرا رو درارید... :) 

اصلن نفهمیدم چی گفتین ولی فک کنم شما فهمیده باشین من چی نوشتم تو محتوای تاپیک:) 

اینقدر اذیت میشی.  تا خودت جلو محدودیتها. وایسی

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
چقدر دوست داشتم مثل پسرا با تیشرت و موی باز بیرون میرفتم قدم میزدم آهنگ گوش میکردم چرا پسرا قدر نمی ...

لطفا تاپیک و به بیراهه نکشید 

من صرفا بابت بیرون رفتنشون اونم تو هر تایمی تاپیک زدم... دیگه موی باز و فلان و از کجا اوردید:/

چقدر دوست داشتم مثل پسرا با تیشرت و موی باز بیرون میرفتم قدم میزدم آهنگ گوش میکردم چرا پسرا قدر نمی ...

تو شهر ما همین الانشم دختر ها همین مدل میان بیرون

ب نظرم محدودیت رو ادم ها خودشون برای خودشون اعمال میکنن 

واسه چی تنها نتونی بری . من همه جا تنها میرم متاهل هم هستم اما شده دیر وقت تنها هم جایی رفتم

باشه عزیزم.. شرایط متفاوته

2801