2733
2734

خودم اولین هدیه‌ای که بهش دادم یه اسپره‌خوش‌بو کننده بدن بود که هرروز استفاده میکرد 

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان یکاد نقره

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 

نقاشی کشیدم از احساس خودم براش و با یه نامه عاشقانه بهش دادم و همیشه میگه با خوندش گریه میکنه

اولین هدیه اونم به من یه ابرنگ ۴۸ رنگ بود🥲🫀

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

برا همدیگه حلقه گرفتیم اولین بار هروقت بعدش همو میدیم یه چیز ست میگرفتیم اونم تووتمام پریودی هام چیزای خوشگل میخرید برام هرروز الانم که زنشم دوتا جوجه هاش تو شکمم هرروز میاد خونه شده یه چبز کوچیک برام میخره میاره

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش

انگشتر نقره 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
نقاشی کشیدم از احساس خودم براش و با یه نامه عاشقانه بهش دادم و همیشه میگه با خوندش گریه میکنه اولین ...

وای منم بهش نامه دادم گریه میکرد از شدت عشق تهش خیانت کرد😂🤦‍♀️ مرد ها خیلی عجیبن

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
2706