2733
2734

الان ی عده میان میگن فلانه و.. گزارش میزنن ولی بخدا دلم گرفته خیلی وقته عروسی نرفتم کسی هم ندارم ک باهاش برم بیرون جز همسرم اونم سرکاره 🥲کسی اگ دورهمی داشت منم دعوت کنه مشهدم

ای بابا شما که همسایه امام رضایی کی بهتر از امام رضا ؟ کاش من مشهد بودم و برای اولین بار میرفتم زیارت💔

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🥲💔دلم گرفته اون ک آره امام رضا حس خوبی داره ولی یکم شادی 🥲میخام

عزیزم... انشاالله که خدا دلتو شاد کنه و همیشه بخندی و شاد باشی❤

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

اینجا گوبای پارتی جعفره اینجا گودبای پارتی جعفره

(درتخیلات در پارتی هستم😎)

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
شیراز واقعا با کلاسه یه باغ های هست فقط مخصوص بانوان همه چیش انگار عروسی هست ورودی میدی  م ...

جدی؟ 

این باغه کجاست اسمش چیه؟

2706