2752
2734
عنوان

معلم های عزیز یه لحظه میاین؟

67 بازدید | 5 پست

روزتوووووووون‌ مباااااارک😍😍😍😍😍😍😍😍💃💃💃💃💃💃🥳🥳🥳🌹☘️🌿🌷🌼💐💐🌼🌸

مخصوصا اون معلمای عزیز و فرشته ای که آدم تا سال های سال با نیکی ازشون یاد میکنه😍

من با اینکه خیلی سال گذشته  و الان کنکوریم اما عاشق معلم کلاس سومم‌ اینقد این آدم فرشته بود به همه به یه چشم نگاه می‌کرد حتی اگه موضوعی نمیفهمیدی‌ تا چندبار توضیح می‌داد بدون اینکه اخم کنه😍 همیشه بعد اسممون جان اضافه می‌کرد و اونموقع زنگای آخر که خسته می‌شدیم میگفت باهم بیاین حرف بزنیم انگار مامان بود خواهر بود بجای معلم بچه ها لحظه شماری میکردن که برن مدرسه واسه دیدنش😍 وسط امتحان شعر میخوند برامون کل استرسمون‌ از بین میرفت یا مثلا واسه امتحانی آماده نبودیم اول یکم غر میزد سرمون😅 ولی بعدش میگفت بچه های فسقلی خودمین‌ چیکارتون کنم باشه فردا میگیرم😁💃

آخ که دلم براش یه ذره شده فک کنم بازنشست شده ولی عشق بودا عشق😁😍

روز این معلم های این مدلی که کلییییییییییی مبارک باشههه😁💃

منم این مدلی ام به گواهی تاریخ 

تمام شاگردام اینو میگن 

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

ممنون از تبریکت

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731