2752
2734
عنوان

خانما میشه جواب بدین

43 بازدید | 7 پست

بچه ها من یه مدتیه شروع کردم به نماز خوندن‌

قبلا به غسل و .. اهمیت نمیدادم میگفتم حمام کفایت میکنه

ولی الان روز هفتمم هست 

از حموم اومدم بیرون از یه دستمال استفاده کردم چیزی نبود 

بعد چون حالت وسواس گونه دارم 

دوباره بعد از چند دقیقه چک کردم ، شاید بگم دویا سه برابر نوک سوزن ، یه لکه صورتی مایل به قهوه ای بود

الان من یعنی نمیتونم نمازمو بخونم ؟

دوباره باید فردا برم غسل بگیرم ؟

(سرچم کردم ولی خب نخواستم گیج تر بشم و درضمن خواستم عامیانه تر و دقیق تر جواب بگیرم)

سلام عزیزم تا وقتی که کاملا پاک نباشی غسل نگیر

تا ده روز هر چی ببینی پریودی حسابه آخر شب یا صبح چک کن ببین اگر پاک بودی غسل بگیر

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهم ارتباط با خدا اونم از دلته نطر متو بخوای این چیزا مهم نیست درسته نماز خوبع اما بدون نماز هم میشه به خدا وصل بود

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2731
سلام عزیزم تا وقتی که کاملا پاک نباشی غسل نگیر تا ده روز هر چی ببینی پریودی حسابه آخر شب یا صبح چک ...

چقد باید صبر کنم ک رو دستمال خودشو نشون بده

یادمه دوران مدرسه میگفتن یدیقه یا پنج دقیقه

یادم نیس

چقد باید صبر کنم ک رو دستمال خودشو نشون بده یادمه دوران مدرسه میگفتن یدیقه یا پنج دقیقه یادم نیس

روزای آخر من خودم که اینجوری هستم همیشه نمیاد که ببینم چجوریه احساس ترشح که داشتی چک کن 

نمی‌دونم دقیق چند دقیقه!میتونی هم دستمال بذاری سر پا بمونی یکم بعد چک کنی

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!