2752
2734

بچه ها خیلی ناامید شدم کنکور میزنم درصدم خوب نمیشه بااینکه هفتاد درصد مطالبو خوندم از اون طرف باید برا امتحان نهایی بخونم درصدای اردیبهشتمم 

زیست 41

شیمی24

فیزیک 30

ریاضی33

شده حالم اصلا خوب نیست نمیدونم چیکارکنم .... امروزم خوندم نزدیک نه ساعت ولی الان حالم خوب نیست چیکارکنم ؟دلم به درس نمیره همش فک میکنم نمیشه زیر سه هزار بشم ....🥺😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفع تکلیفی نمیخونی که فقط مطالب تموم شه بگی یکبار فلان کتابو خوندم؟

مرور ۳ روز یبار و هفتگی داری؟

تحلیل آزمون داری؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
  قبلا مرور داشتی ؟

نه اشتباهم همین بوده درطول سال مرور نداشتم و الان انگار هیچی نخوندم .... خیلی ناراحتم حالا شیمی و زیستو الان دارم یکاریش میکنم ولی تسلطم رو فیزیک و ریاضی کامل از بین رفته خیلی کم میزنم باز اینایی که اردیبهشت زدم برافیزیک و ریاضی خوب بود 

رفع تکلیفی نمیخونی که فقط مطالب تموم شه بگی یکبار فلان کتابو خوندم؟ مرور ۳ روز یبار و هفتگی داری؟ ...

امروز رفع تکلیفی خوندم مرور دارم میکنم مرور هفتگی نداشتم نه الان میبینم هیچی یادم نمیاد البته هنوز دوتا آزمون سه روز یباردادم 

نه اشتباهم همین بوده درطول سال مرور نداشتم و الان انگار هیچی نخوندم .... خیلی ناراحتم حالا شیمی و زی ...

دلیلیلش همینه باید مرور کنی و نهایی بخونی اگه میخایی زیر ۳۰۰۰ بشی 

امروز رفع تکلیفی خوندم مرور دارم میکنم مرور هفتگی نداشتم نه الان میبینم هیچی یادم نمیاد البته هنوز د ...

وقتی مطلبو یاد میگیری ممکنه تستشو روز اول عالی بزنی

ولی وقتی مرورش نکنی کلا یادت میره و اگ بعد یکماه بخوای تستشو بزنی باید مثل روز اول بخونیش باز.

حتما مرور کن همین مدت باقیمانده رو عزیزم.

خلاصه نویسی هم داشته باش خیلی بدردت میخوره چون روزای آخر باید تورق سریع داشته باشی و نمیرسی کل کتابو بخونی

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706