2733
2734
عنوان

قیلون کشا بیاید طفا

85 بازدید | 9 پست

بچه هاسبکترین طعم قیلون چیه هم خوش طعم باشه هم سبک ؟

من قیلون میکشم با دوتا دود هم سر درد میشم هم  خیلی ببخشید اسهال میشم. شوهرم هفته ای ده روز یبار میکشه بمن میگه پایه باش ولی من حالم بد میشه  لاو  و بلوبری کشیدم حالم بد شد حتی کنش میوه و شیرینیم میخورم ولی ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب به شوهرت بگو تو پایه باش بذار کنار،بریم تفریخای سالم،حیف ریه هاتون نیست؟🙁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

لاو خیلی سبکه که

حالت بد میشه نکش بابا

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

آدامس دارچین هم شبکه 

تمشک بستنی 

ولی خلاصه قلیون نکش منم می‌کشیدم کمتررررر کردم 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین یه چیز بهت میگم که من یه مدت عادت کرده بودم به قلیون بار آخر که کشیدم شبش چنان حالم بد شد دو روز بستری بودم بیمارستان پنومونی ریه گرفتم نفسم بالا نمیومد یعنی یه حاله داغونی بودماا از اون موقع ریه ها من نابود شد دوقدم راه میرم نفسم میگیره 

جوری شد که شوهرم ترسید گذاشتش کنار 

الان هر کیو میبینم قلیون می‌کشه میگم ارزش نداره با ریه هات همچین کاری کنی

❲هَمه‌چیز‌رو‌نَباید‌فَهمید‌  گاهی‌نَدونِستن‌آرامش‌داره✨

سلام دوست عزیز 

من داشتم تو گوگل سرچ میکردم درباره پسرم تاپیک شما رو دیدم 

میشه بگید وضعیت پسرتون الان چطوره؟؟ 

راه میره ؟ حرف میزنه 

خواهش میکنم تورو خدا کمکم کنید 

همه علائم پسر من مثل پسر شماست حتی دندون درآوردن که گفتید دوتا درآورده و دیگه نه 

توروخدا بیاید جواب بدین