2737
2734

خانواده نامزدم اینجوری ان 

یعنی میزارن ظرفاشون روهم جمع میشه بعد یه روز میشورنشون 

که اونم معمولا نامزدم میشورشون 

الان نامزدم رفت ظرفای دیشبشونو بشوره 

میگم چرا از دیشب ظرفارو خواهرت نشسته؟ میگه چون خونه رو تمیز کرده دیروز خسته بوده🙄

نمیدونم چطور میتونن تحمل کنن یه کوه ظرف جمع بشه روهم😕

ما تو خونمون اصلاااا نمیذاریم اینطور بشه حتی یه لیوان آب هم بخوریم سریع لیوان رو میشوریم

خیلی شلخته ان  مثلا لباس هاشون همش رو مبل و پذیرایی واتاقا پخش وپلاعه اصلا مرتب نمیکنن بردارن 😑😑 

فقط اگه مهمون داشته باشن خونه رو تمیز میکنن 

امیدوارم نامزدم ازشون یاد نگرفته باشه 😕🥲

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو هم میری همینجوری کثیفن؟

من یکی دوبار خونشون رفتم مرتب بوده

ولی مثلا نامزدم عکس میفرسته میبینم که خیلیییی نامرتبن

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
برای تو خوبه که، اگه یه روز خسته بودی به شوهرت میگی امروز خونه رو تمیز کردم ظرفارو تو بشور😁

😅😅😅راست میگی 

فقط میترسم شلختگی رو از خانوادش یادگرفته باشه

2738
دیگه هر کسی یک نوع سبک زندگی داره دیگه لابد اونام اونجوری راحتن ، ولی من خودم خوشم نمیاد ظرف زیاد بش ...

اره منم نمیتونم تحمل کنم ظرف کثیف تو سینک باشه

من با اینکه ظرفا رو میشورم نمیزارم تلمبار بشه و سینک ظرفشویی هم میشورم بازم تو آشپزخونه سوسک ریز میب ...

چی بگم والا😑

من یکی دوبار خونشون رفتم مرتب بوده ولی مثلا نامزدم عکس میفرسته میبینم که خیلیییی نامرتبن

خب دیگه شاید گاهی پیش میاد براشون 

همینکه شوهرم ظرف میشوره 

خداروشکر من 

من بمیرم دو تا ظرف برام‌نمیشوره

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرم تجدید نظر کن تو انتخابت مرد شلخته همه انرژی و‌ جون آدمو میگیره دیگه وقتی برای خودت و پیشرفتت ...

اره برای همین میترسم

ولی تو انتخابت دقت کن پدرم شلخته است مامانم میگه اون موقع که عروس اینا شدم خونه شون شلخته بود و مادربزرگ بیچارم اونقدر کار میکرد نا نداشت لاغر مردنی. چون ۵ تا پسر داشت همه شون شلخته بودن وقتی بابام و داداشاش ازدواج کردن خونه مامان بزرگم خوشگل و مرتب شد . الان مامانم گرفتار شده چون خرابکاری های بابام و باید مامانم جمع کنه زن عموم هام هم همینو میگن.  بنظرم یه کم بیشتر فکر کن. مامانم خسته شده از دست بابام. بابام خودشو خوشگل میکنه مردم میبیننش میگن چقدر فلانی خوشگله و خوشتیپه دیگه خبر ندارن خونه رو به گند میکشه من مجرد بودم چندشم میشد با بابام غذا بخورم مامانم همیشه از شلختگی بابام میناله

2706