2752
2734
عنوان

جاریم گفت دست به بچم نزن 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3525 بازدید | 112 پست
پس زنداداش من خیلی خوبه که بچه شو با خانواده شوهرش تنها میفرسته مسافرت یا پسرچهارسالش میدبعضی شبا تن ...

وایییی نه ..من بامادرشوهرم زندگی میکنم طبقه بالا ..پسرم ۷سالشه یه ۵دقیقه نشده بسپرم دست مادرشوهرم ...واییی چه برسه بفرستم مسافرت ..

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
هی میگم شاید با بچه درست شه راه طلاق ندارم 

شونزده سالته  بچه میخوای ؟؟؟؟؟اخه ادم چی بگه بخدا 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه جاریم رو بقیه حساس نیس این رفتار هاشو فقط‌رو خودم میبینم

خب پس .عیبی نداره ماشاالله شماخانومی ..به دل نگیر .

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
باشه😔❤️

عزیز دلمم ناراحت نباش ایشالا مامان یه بچه صحیح و سالم و ناز و خوشگللل میشی خودت😍😘

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
وایییی نه ..من بامادرشوهرم زندگی میکنم طبقه بالا ..پسرم ۷سالشه یه ۵دقیقه نشده بسپرم دست مادرشوهرم .. ...

شاید به خانواده ی شوهرت مطمئن نیستی زنداداشم به ما مطمئنه چون هممون عاشق پسرشیم هرچی بخاد براش تهیه میکنیم طاقت یه قطره اشکشو نداریم بابام که شصت سالشه برای اینکه نوه ش حوصله ش سرنره پامیشه باهاش قایم موشک بازی میکنه میبره میگردونتش.برای بچه هم خوبه اینطوری یاد میگیره با ادمای دیگه هم تعامل داشته باشه وادم مستقل و قوی باشه‌.جامعه ی الان گرگه بلید بچه تو همه فن حریف بلربیاری بچه بایدالان چندبار زمین بخوره ک دراینده بتونه روپای خودش بایسته.خودت میدونی زندگی چ سختیهایی داره

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
مدرسه هم باهاش تو یه کلاس میشینی؟ چجوریه؟

نه خودش میرفت میذاشتم می اومدم پیش میره ...چقدرهم دوست پیداکرده بود ولی کل مامانای کلاسم فهمیده بودن چقدرحساسم ..

شاید به خانواده ی شوهرت مطمئن نیستی زنداداشم به ما مطمئنه چون هممون عاشق پسرشیم هرچی بخاد براش تهیه ...

نه دست خودم نیس .هرچقدرم شماخوب باشین ولی مثل یه مادربرای بچه داداشت نمیشی

خب دوست پیدا میکنه .خوراکی هاشو با دوستاش تقسیم میکنه و....بچس دیگه شما اونجا هم نمیتونی نظارت داشته ...

بله خوراکی شوتقسیم میکرد چراازمعلمش پرسیدم ازمامان نماینده ام پرسیدم پسرمومیسپردم ..میدونستن حساسه..معلشم که خیلی خوب ومهربون .نمونه اس .

نه دست خودم نیس .هرچقدرم شماخوب باشین ولی مثل یه مادربرای بچه داداشت نمیشی

خب حتی اگه خوب هم نباشن باعث میشه بچه ت بفهمه تو جامعه ادمای مختلفی هست وباهرکس باید یه جور رفتار کنه الان باادمای خوب وبد برخورد داشته باشه بهترازینه دراینده نتونه خوب وبدو تشخیص بده و خدانکرده ضربه ببینه.منم مث شما فکر میکردم ولی الان میبینن روش زنداداشم خوبه باعث میشه بچه اجتماعی و اهل تعامل وپرطاقت باشه الان پسر زنداداشم دارم میبینم با اینکه چهارسالشه با همه ادما ارتباط مودبانه برقرار میکنه با ماهم اومد مسافرت واقعا مردونه اومد ماشالله هیچ اذیت وبهانه گیری نداشت درصورتیکه بچه های دیگه میبینم هم خجالتی هستن هم بهانه گیر .درهرصورت موفق باشی گلم

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2706