2752
2734
سلام عزیزم میخواستم تو خصوصی بپرسم گفتم اینجا هم زودتر میبینید هم دوستان هم نظرشونو میگن هم جواب شما ...

@masumehjoon    

عزیزم سلام سوالم تو صفحه ۴۵۵ هستش خوردیم به تعطیلی 🫠

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
آرامش جان راستشو بخوای من نمیدونم دوستان چه نظری دادن و جوابشون چی بوده برات ولی نظر شخصی خودمو میگم ...

ممنون رویای زندگی عزیز

منم خیلی میترسم از افزایش قیمت ملک 

ممنون که وقت گذاشتی

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام شب همگی بخیر 

اول از هرکی این کامنت رو میخونه میخوام برامون دعا کنه فردا باید ۶۵ میلیون جور کنیم برای مستاجر که خونه رو تخلیه کنه و هنوز نه حقوق دادن نه کسی قرضمون داده نه چیزی لطفا برامون صلواتی بفرستید خیلی نگرانم همسرمم خیلی اشفته اس🥲😓 

در مورد طلای پایین بگم که تحت هیچ شرایطی نمیتونستم این پول رو به شوهرم بدم چون میفهمید و این پول از طرف بابام هست یجورایی🫢 

وزن ۷/۲۸۰ قیمت تابلو هم ۳۲۹۰  

۲۹ تومن حسابم کرد میشه یکی بگه چند درصد حسابم کرده؟ 

معصومه جان همونجور که کفتم اول قرار بود دست دوم بخرم برای پس انداز وقتی دیدم همشون جرم دارن و شهرمون همه ۷ درصد حساب میکنن پشیمون شدم چون اصلا به دلم نبودن و این شد که همون دستبند النگویی کارتیه که توی اهدافم بود رو خریدم فروشنده هم باهام راه اومد خداروشکر🤲🏻 

عکسشم میذارم جهت انگیره 

هدف امسال من ۱۰ گرم طلا بود که تا الان به لطف خدا ۸ گرم گرفتم و فکر میکنم تا اخر زمستون دیگه چیز زیادی نمیتونم بهش اضافه کنم 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
عزیزم میشه در مورد برند اون تستر و قیمتش بگی منم میخام بخرم  البته من بین اون تستر و مایکروفر ...

سلام عزیزم منم فرقشو تازه فهمیدم مایکرو کار کردنش برای کسی که تجربه نداره سخته من به فروشنده گفتم تجربه استفاده از هیچ کدوم رو ندارم یه چیزی میخام برای پخت و پز همه چی گفتن آون توستر بهترین گزینه است 

منم گرفتم باهاش کیک و مرغ پختم با تایم پیشنهادی خود دستگاه خیلی عالی بود 

از برند دلفیوری ایتالیا گرفتم ۶۹۰۰ 

۶۰ لیتر هست 

البته من منطقه آزادم این قیمت هست جاهای دیگه ممکنه گرونتر باشه 

منم 5شنبه رفته بودم بازار آبجیم گفته بود براش سرخ کن قیمت بگیرم یه جا پیدا کردم که نسبت به جاهای دیگ ...

بنظر من خرید لوازم خونه لذت بخش تر از طلاست 

من الویتم اینه لوازم خونه و اشپز خونه ام تکمیل باشه بعد برم برای طلا پول بدم (البته ممکنه نظرات متفاوت باشه ) 

تا جایی که بتونم برای خونه و طلا هم پسنداز میکنم 

ایشالا توام میتونی برسونی 

ما می‌توانیم ✌🏻

مبارکت باشه و به دل خوش  انشالله روز به روز بیشتر و بیشترش کنی عزیزم  برای پسرت هم  ...

واقعا ازتون ممنونم،منتظر راهنمایی های دوستان عزیز هستم انشالله خدا بهترین هارو برای همه دوستان رقم بزنه

سلام شب همگی بخیر  اول از هرکی این کامنت رو میخونه میخوام برامون دعا کنه فردا باید ۶۵ میلیون ج ...

مبارکتون باشه به خوشی 

درمورد جرم موقع خرید از مشتری خود طلافروشا با فندک مانندی که دارن جرما رو میسوزونن مخصوصا انگشتر و گوشواره 

وبعد میخرن 

داخل ویترین که جرم نمیگیره دوباره

سلام منم بالاخره تصمیم گرفتم بعد خوندن ۴۲۰صفحه یه گزارش ریزی بنویسم

خداروشکر هزینه های اضافی مونو خیلی کم کردم خیلی ریزتر شدم توی خرج کردن

این چندروزی کافه رفتن و ساندویچ خوردنمو حذف کردم که تقریبا ۱۵۰۰نقد گذاشتم کنار حدود۱۵۰۰هم زدم به یه حسابی که کارتش گم‌شده و در دسترس نمیاد تا خودم برم بگیرم

قصدمم اینه انشاللا تا تیرماه یه انگشتر اضافه کنم🤲

امروز بچمو بردم بیمارستان ویزیت داشت هزینه ویزیت شد ۸۵تومن که مامانم حساب کرد

براش بیمه سلامت هم بردم ثبت نام کردم

گفتن شوهرم دهک پنج هست هزینه ش رایگانه فقط۸۰گرفتن ولی منوبچه جون دهک ۸افتادیم و ۷۵۲تومن بیمه ش کردم چون شاید عمل داشته باشه گفتم کمی غنیمت

راستی بیمه شو هم زنگزدم پدرهمسرم واریزکرد چون من رمزدوم نداشتم و هرچقدم تعارف کردم شماره کارت بده برگردونم قبول نکرد که اگر قبول نکرد این۷۰۰وخورده ای به علاوه ۸۵ویزیت مامانم که برام سیوشد رو میزنم به کارت پس انداز

غذا درست کردنمم خیلی بااندازه شده و سعی میکنم دورریز کمتری داشته باشم🤲🫠

فعلا این بود گزارش من

تاانشالله‌بتونم رو هزینه ها کنترل بیشتری داشته باشم گزارش بهتری ارائه بدم🥲

پیکی به سلامتی خداوند بزن
آگرین جان پولت نقد؟اگه نقد بده طلا الان قیمت خوبیه  تختم بگیر با پیش‌پرداخت و چک  اتف ...

سلام عزیزدلم

اونقدرزیادنیست مثلا الان ۵یا۵ونیم پس انداز دارم نقده

راستش دوست داشتم مثلا تخت رو ازاین مدل تاشوهابخرم که روی دیوار نصب میشه

یا مثلا مبل رو

یامثلا پرده رو تنوع بدم و....

اینکاراهم تمومی نداره🙈

کاملادرست میگی بین دوراهی موندم

اماممنون ازپیشنهادت یکم فکرآدم بازمیشه باراهکارهاتون🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

بااحترام لایک نکنید  

منم امروز حدود۷۰گرم طلا فروختم برای خرید ماشین(طرح مادران) 

ان شالله خیره...ماشینمون یه پراید مدل پایین هست که هر ماه خرج رو دستمون میزاره

ولی خرید طلای مخفی رو شروع کردم با طلاسی.. 

با یه طلافروش هم صحبت کردم گفت قلک طلا داریم آبشده رو با دو درصد حساب می‌کرد.. خوبه به نظرتون؟

طلاسی هم همین نرخه...ولی موقع فروش باید۱درصد زیر قیمت بدم به طلاسی.در عوض نیازی نیست از خونه خارج بشم.اما از طلافروش میتونم طلای فیزیکی بگیرم نظرتون چیه؟کدومش بهتره؟

نه عزیز پارسیان با سوت کم داره. من تا ۱۰تومن اعتبار دارم. میخواستم از همش استفاده کنم. حرفتون کامل ...

گلم من پیام شما رو که خوندم

رفتم پارسیان هاش رو نگاه کردم

خیییییلی گرون میده. مثلا سکه پارسیان یک گرمی حدودا ۱ میلیون از قیمت طلا بالاتره

همون حقانی یا طلاسی طلا بخری خیلی به نفعت میشه.

نهایتا یک هزینه وکیوم میدی دیگه

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
خب خب خب منم یه گزارش بدم  رفتیم بیرون دخترم سبد میخواست که ده تا داره نذاشتم باباش بخره اومدی ...

گلم دوتا پارسیان رو یکی بزرگتر بخر که فقط یک هزینه وکیوم بدی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2706