2733
2734
من سال 97 ازدواج کردم بدون هیچ حمایت مالی خانواده ها و دقیقااا از صفرررررشروع کردیم همسرم اون زمان ح ...

چقدرشیرینه الهی خداصدبرابرتلاشتون بهتون روزی بده همش درست میشه

من شرایطم تقریبا مثل شماالان الهی شکرکمد وپرده و...هم خریدم.

مهم خونه بوده بقیشم میادبه سلامتی

بااحترام لایک نکنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا تجربیات من تو زمینه پس انداز  هیچی طلا نمیشه پول وقتی تو دستت باشه خرج میشه اما طلارو دلت ...

خداروشکرعزیزم

یه سوال بابت تجربه اتون

منم مثل شمامبلغی ازحقوقم روبرمیدارم بعداباهاش طلامیخرم

توذهن خودم اینکه ان شاالله یه ملک کوچیک برای بچه هابخرم

ولی الان مثلا بعضی وسایل نوسازی میخوان

تخت خودمون قدیمی شده دلم تخت تاشومیخواد

جاکفشی تاسقف دوست دارم بزنم

یه سرویس مبل ال بخرم برای جلوی تی وی

اماهمش میگم خب ایناروبخری فردا کی قدرمیدونه تو کردی؟

شوهرت نمیگه میخواستی نخری این تخته چوبهارو طلابخری)همش توذهن خودمه شوهرم آدم قدرنشناسی نیست بیچاره ولی نمیشه به مردهااعتمادصدردصد داشت)

خونه هم به نام خودمه

ماشینم دارم الحمدلله

ولی واقعا داخل خونه هزینه لازم داره دودلم طلاپس اندازکنم یابه خونه برسم

ممنون میشم باتوجه به تجربه ات نظرتو بهم بگی❤️

بااحترام لایک نکنید  
دخترا ی قرعه کشی خونگی هست 12ماهه 12 تومنه قسطش ماهی 1 تومن  من خودم حقوق دارم اما کمه ولی میت ...

قرعه خونگی تا ۷ ۸ ماه قابل قبوله

ماهی یک پارسیان بخری بهتره

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
سلام خانمای عزیز دوستان مجازی دوست داشتنی و آدم حسابی🌱 از آشنایی با تک تک شما دوستان خدارو شاکرم. ...

گلم سکه و پارسیان نداره؟

طلای پس اندازی رو فقط شکسته یا دست دوم بخر

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
خداروشکرعزیزم یه سوال بابت تجربه اتون منم مثل شمامبلغی ازحقوقم روبرمیدارم بعداباهاش طلامیخرم توذه ...

گلم اول خونه خودت رو درست کن بعد خونه بچه هات

البته باید دلت رو روی دلخواهت ببندی و فقط چیزهایی رو بخری که واقعا خراب شدن یا نداری

. مثلا تختت قدیمی شده شاید بشه با رنگ کردن جدید بشه یا بعضی دیگه از وسایل رو بتونی تعمیر کنی

یا مثلا بعضی فروشگاه ها وسایل خونه رو قسطی میدن. میتونی مبل برداری قسطی

اینطوری هم وسایلت رو در مدت طولانی تری میخری هم یکمی میمونه برای طلا.

دیگه نمیشه همه چیز رو در زمان کم و با هم خواست

سلام خانم گلا من رفتم طلای آبشده بگیرم طلا فروش گفت دو درصد بخوای جلوی خودت آب میکنم هرچقدر بخوای ب ...

احتمالا قبل از هفته ی پیش خرید داشتید .درسته؟اخه طلا دیروز سه میلیون و دویست وهشتاد و هفت هزار بود امروزک پایینترم اومده 

خانوما من میخوام یه کسب کاری البته با تحقیق و چندسال تجربه قبلی راه بندازم ولی حدود ۲۰۰ میلیون سرمایه اولیه(لوازم کار)میخواد

خیلی دودلم نمیدونم شروع کنم یا نه

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

بچها یه چیزی. من اهل پس اندازم و اینا یعنی شوهرم هیچ نداشتصاحب خونه و ماشینش کردم. 

شوهرمم وحشتناک به مامانش میرسه کامل خرجشو میده و به داداشاش هم همینطور میرسه. خلاصه ازش میکنن حسابی. رحم ندارن

حالا شوهرم جدیدا میدونین چی گفته گفته میخام خونه قدیمی مامانمو بکوبم از نو بسازم و سهم داداشامم بخرم از زمینش، و واسه منو اون‌یکی داداشم باشه و مامانم توش زندگی کنه. 

یعنی ما تمام هزینه ها رو بدیم. چون اونا هزارتومن هم نمیدن تو این موضوع. 

خیلی خیلی عصبانیم و هی خودخوری میکنم آخه پولی که من با زحمت پس انداز میکنم آقا بیاد خونه واسه داداش و مامانش بسازه تازه زمینشم ازشون بخره

راهنماییم کنید و لایک نکنید🍀

چجوری شوهرمو منصرف کنم اونم شوهری که جونش واسه خانوادش در میره، 

و اگه این موضوع صورت بگیره مطمعنن به طلاقمون منجر میشه چون دیگه خسته شدم آدم تا چقد به خانوادش برسه خودشونم گدا که نیستن دارن ولی خسیسن

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

سلام لطفا در تاپیک های جدید منو هم تگ کنید🌹

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
دخترا بخوایم زمین بخریم کجا میشه خرید تو تهران

زعفرانیه جای اعیون نشین و خوبه ولنجک هم عالیه

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
2706