2733
2734

سلام به همگی 

آخر هفته مهمونی داشتم که با سه تا مرغ سه مدل غذا درست کردم خیلی خسته شدم اما خوب دیگه همه چی عالی بود 

حدود ۵ ت کادو جمع کردم که امروز جایزه رفتم برای خودم حدود ۳ ت لباس خریدم که نیاز داشتم 

حدود ۲ ت هم رفت برای پس انداز 

امروز کارت ویپاد هم اومد 

یک خانمی بود می گفت همسرم حدود روزی ۱۰۰ ت قهوه می خره 

من خودم ۱۰۰ هزار ت می خرم خودم خونه درست می کنم( روی گاز) یک ماگ تراول هم دارم که وقتی بخوام برم باشگاه تو اون میریزم میبرم که نخوام بخرم 

برای اسپرسو هم یک موکاپات یک نفره خریدم که خودم تو خونه درست می کنم 

از قهوه فروشی ها می تونید اسپرسو و قهوه ترک با کیفیت بخرید 

حتما بگید اسپرسو برای موکاپات می خوایید 

سلام 

همش که نباید برای پسنداز طلا و سکه خرید 🤭

یکیم مث من آنلاین شاپ زده نزدیک یکساله تونستم پولامو جمع کنم یدونه اون توستر گرفتم و یدونه خرد کن از برند دلفیوری ایتالیا شدن ۸میلیون ۸۰۰ 

قد خرید طلا بهم کیف داد چون همشو خودم کار کرده بودم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی نکته خوبی گفتی  منم موقع کشیدن غذا همیشه بهترین قسمت گوشت و مرغ رو برای همسر و بچهام میکش ...

عزیزم حتما حتما اگر خودت رو دوست داری و می خوایی بقیه هم بهت احترام بذارن ورزش رو شروع کن 

حتما به برنامه ورزش پایبند باش 

سر هر چیزی از ورزشت نزن 

فکر نکن داری به خانواده محبت می کنی فردا بهت می گن خوب نمی کردی 

به خودت برس به تغذیه ات برس 

گاهی با دوستات برو بیرون 

اما ورزش از همه مهم تر هست 

خانوما من یه راهنمایی میخاستم ازتون  من بابام خیلی اذیت میکنه مامانمو جوری ک شبا من مراقبم ک ی ...

اگر احتمال خطر جانی دارین

حتما بفروشین و خونه رهن کنید

ولی بقیه وسایل رو چی کار می‌کنید

باقی هزینه ها آب و برق و گاز

برای ما ماه پیش ۲۷۰ پول برق اومد حالا بقیه هزینه ها که واقعا بالا هستن

هر سال چطوری میخوابن پول پیش اضافه کنید

قبل از اقدام به رفتن همه جوانب رو خوب بسنجین 

خودم هم حدس میزنم به اسمم نزنه  هرچند که ماشین قبلی هم همش خودم سوار بودم  به قول یکی از ...

عزیزم وقتی به اسم شما نیست خیلی راحت ازت می گیره 

ایشالا که اون روز هیچ وقت نیاد 

اما دلت برای همسرت نسوزه 

کسی که انقدر رو حرف هاش رو میزنه هر کاری ازش بر میاد 

ممنونم عزیزم من طلاهامو به هیچ عنوان رو نمیکنم  خودش این مدت برام چند تا النگو خریده برای خرید ...

بهت افتخار میکنم عزیزم

شرایط تو یه مقدار شبیه منه ولی من خانوادم وضعشون اصلا جوری نیس ک بتونن هیچ جوره کمکم کنن منم و من

به امید روزی ک همه خانما به نقطه امن خودشون برسن

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
خودم هم حدس میزنم به اسمم نزنه  هرچند که ماشین قبلی هم همش خودم سوار بودم  به قول یکی از ...

دوست مجازیم چطوری پس انداز میکنید که شوهرتون نمی‌فهمه ؟ اون قسمت که گفتین کادو و حالا پول یا هر چی از طرف خانواده خودتون بزارید کنار چون خانه دار هم هستید چطوری به امورات رسیدگی میکنید چون شوهرتون مغز اقتصادی هم داره خیلی تیز‌بین هم باید باشه چطوری تونستید ۳۵ گرم طلا مخفی بخرید ؟ اینکه ماهانه چقدر پول دستتون میوفته شما چه چی را به عهده گرفتید ؟ مثلاً بعضی ها اینجا فقط خورد و خوراک بعضی ها همه چی مسائل مالی رابه عهده گرفتن از قسط و قرض و پس انداز و لباس و خرج خونه و سلامتی و .....شما در چه حدی هست ؟ چقدر در ماه پس انداز مخفی دارید از همین پول همسرتون ؟ 

سلام عزیزم میشه دستور سمبوسه رو توی تایپک آشپزی بذارید ومنم تک کنید ازتون ممنونم 

عزیزم تگ کردن بلد نیستم خاستی خصوصی پیام بده بگم بهت

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
عزیزم حتما حتما اگر خودت رو دوست داری و می خوایی بقیه هم بهت احترام بذارن ورزش رو شروع کن  حتم ...

من خیلی دلم میخواد ورزش منظم داشته باشم وقت باشگاه رفتن هم ندارم.. تو فکرم ازین پکیج های ویدیویی ورزش در خانه بخرم نمیدونم بدرد بخور هستن یا نه لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه 

سلام عزیزان یسوال دارم بر کسی که میخواد مثلا ۱۵۰ بزاره بانک چندماه بمونه  ۱۵۰ تومن هم وام بردار ...

از بانک سپه سوال کنید

یه شعبه خلوت برید که زودتر کارتون راه بیفته

ما دو بار وام سپه گرفتیم 

توی برگه ای که مدارک رو نوشته بود در مورد کسایی کع جواز کسب دارن هم نوشته بود

ولی من فقط تیترش رو خوندم

سوال کنید راهنمایی میکنن

خانوما من یه راهنمایی میخاستم ازتون  من بابام خیلی اذیت میکنه مامانمو جوری ک شبا من مراقبم ک ی ...

عزیزم تا جایی که می تونید شواهد جمع کنید 

وقتی اذیت کرد زنگ بزنید ۱۲۳ پلیس امنیت اجتماعی در موردش تو گوگل بخونید 

وقتی به دادگاه شواهد بدید که امنیت ندارید طرف شما رو می گیره 

این اتفاق برای دوست من هم افتاد 

چون شواهد داشتند دادگاه خودش حکم طلاق مادر رو داد 

پدر هم موظف شد علاوه بر حق و حقوق مادر هر ماه به دو تا دختر مجردش ماهیانه بده 

اینا هم رفتن با مادرشون خونه رهن کردند پدر هم هر ماه پول می‌داد دو تا دختر هم کار می کردند و خرج زندگی در می‌اومد 

فقط نباید بترسید دوست من و خواهرش رفتند تو دل پدرش و مادرشون رو بعد این همه سال عذاب نجات دادند 

اطلاعاتتون رو ببرید بالا

من خیلی دلم میخواد ورزش منظم داشته باشم وقت باشگاه رفتن هم ندارم.. تو فکرم ازین پکیج های ویدیویی ورز ...

ماهواره شبکه Gem fit 

۲۴ ساعته ورزش داره 

مربی مریم کریمی تو شبکه جم فیت مثل باشگاه ورزش میده 

تو یوتیوب هم می تونید از کانال free fit فیلم ورزشی دانلود کنید 

من خودم حدود یکسال با مریم کریمی تو خونه ورزش کردم 

واقعا ورزش خیلی خیلی خیلی مهمه 

سلام حقوق شوهر من ۱۸ تومنه هرماه میشه راهنمایی کنن چطور پس انداز داشته باشیم ماتوروستا هستیم هزینه ه ...

تاپیک های شماره ۱ و ۲ رویا جون رو شروع کنید به خوندن 

برای تغییر باید زمان بذارید 

من خودم مطالب تاپیک شماره ۱ رو سه بار خوندم تا تونستم کم کم تغییر کنم 

خانم ها یه خرده منم دلداری بدید پنجشنبه طلا گرمی ۳۳۵۰ خریدم به وزن ده گرم ۶۳۰ سوت شوهرم مخالف بود ال ...

منم چهارشنبه بود فکر کنم خریدم شهر ما ۳۳۷۰ بود 

چاره چیه

از کجا معلوم که الان گرون تر نمیشد 

منم اولش گفتم وای کاش نمیخریدم  ولی چه تضمینی بود که بالاتر نره

2706