2733
2734
درست میشه عزیزم درکت میکنم  ببخشید نمیتونم تگت کنم دورهمی  همینجا میگم‌ یه بار قبض گاز و ...

قبضا رو گوشی پدر شوهرم میاد برا اینکه قبض به شماره خودم بیاد باید شماره اشتراک فکر کنم پیامک کنم که اونم ندارم 

چند روز پیش بود میگفت همیشه قبض گاز شما بیشتر میاد در صورتی که شوهرم می‌رفت بخاریارو زیاد میکرد میگفت بالاییا سردشون نشه یا سرماشون هست ... 

آره دیگه منم همیشه میگم کاش پام می‌شکست و هیچ وقت پام و تو این خونه نمیذاشتم ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان 

من تازه بهتون می پیوندم با دیدن این تاپیک خیلی کمک بزرگی بهم شد از همتون ممنونم لطفاً منو در تاپیک های بعدی تگ کنید 

با راهنمایی های شما دوتا پارسیان از سایت حقانی گرفتم کلا ۲,۷ گرم که شد نه میلیون و ششصد انشالله با درآمد این ماه می خوام از احسان گلد طلا بخرم

دوستان من تجربه خرید آنلاین طلارو میخوام باهاتون ب اشتراک‌ بزارم ک چجوری با پول خورد طلا جمع کردم
طلای آمالی ک هم اپلیکیشن داره هم سایت ب صورت اتیکت طلا از ۱۰ سوت تا صد سوت میشه طلا بخرید یعنی از ۳۷ هزار ب بالا.وقتی ک خرید بزنید پیام میادو داخل حساب کاربری شما نشون میده. من یبار تا ۵ گرم و یبار کمتر طلا گرفتم ک هم می‌شه با طلاهای بدون کارمزد یا نو خودشون تعویض کنید هم پولش بخواید که تا زمانی ک پول بخوان واریز کنن حدود ۱۰ روز طول میکشه ‌ک هرچی گرم طلاتون بالاتر باشه این زمان بیشتر میشه . 
طلاسی هم اپلیکیشن داره و سایت که خرید ازش رو دوبار امتحان کردم چه قبلا ک از ۵۰ هزار ب بالا بود چه الان ک شده از ۱۰۰ ب بالا. اینطوریه ک وقتی میخری همون لحظه پیام میاد ک حساب کاربری شما چقدر شارژ شد و موقع فروش از وقتی ک می‌زنید بفروشید یه چند ساعت طول میکشه تا ب حسابتون واریز بشه یا میتونید اگ تهران هستین طلای فیزیکی تحویل بگیرید .کد معرف طلاسی xCcdYaoA
میلی گلد اپلیکیشن جدیدی ک تازه باهاش آشنا شدم و هنوز تجربشو ندارم ولی خوبه ک میشه از یک میلی گرم طلا ذخیره کرد ک معادل ۳۳ هزار و خورده ای میشه و چیزی ک خوندم این بود ک مقدار فروش وخرید یکیه ینی وقتی بخوایم بفروشیم هم ب قیمتی ک تابلو هس می‌خرن و همچنین یه قسمت دریافت فیزیکی طلا هم داره. کد معرف میلی  milli-32oks
اگ کسی تجربه بیشتری داشت بگه لطفا 

از احسان گلد هم خرید داشتم سه بار ک دفعه های اول و دوم ب موقع ب دستم رسید و آخر ک دم عید هم بود یکم دیر اومد و پشتیبانی دیر جواب میداد یکم ترسیدم ولی خداروشکر بعدش اومد با توجه ب اجرت کمیییی ک میگیره بنظرم خیلی خوبه ولی اگ می‌ترسید میتونید حضوری از شعبه هاشون خرید کنید ک خیال شماهم راحت باشه
از اسنپ پی طلای قسطی برداشتم ک با توجه ب زمان کمی ک گذشته بود با سود کمی فروختمش 
از دی.جی ک.الا ک اصلا طلا نخرید خیلیی اجرت داره بعد یه سالو نیم و اینهمه طلا گرون شد من بازم با ضرر و کمتر از اون پولی ک خودم دادم فروختم تازه زیر یگ گرم بودن. ولی در صورتی ک وام دی.جی پی میخواید خرید کنید بهتره ک سکه بگیرین ک من ی ربع سکه گرفتم قیمت تمام شده ربع سکه با سود بانک حدود ۲ و خورده ای بیشتر از بازار بود ولی چون قسطی بود گرفتم و با یکم سود تونستم بفروشم 
 موقعی ک طلاهارو فروختم همه طلاهارو محک زد و یکم استرس داشتم واسه اونایی ک اینترنتی خریدم ولی همشون ۱۸ عیار بودن ومشکلی نداشتن 
اینم تجربه من ببخشید طولانی شد😄

سلام دوستان مجازی مدیر و اقتصاد دان🍀

طلاهای همگی مبارک باشه

هر کدوم از ماها سبک زندگیامون متفاوته

ما خرج خونمون که مثلا انقدر برای صبحانه ، ناهار ، روزانه یا هفتگی اختصاص بدیم نیست هر ما متغیره 

همسرم از حقوقش ماهانه یه کارته خرج خونه شارژ میکنه دست منه همیشه هایپر و فروشگاه دوتایی باهم میریم خرید ولی خرید میوه و تره بار خودش میره که فیشها میزاره داخل پلاستیکها من ببینم همیشه بهم میگه از کارت برای دکتر یا برای خودت خرج کن ولی من تاحالا نشده بردارم خودش جداگانه بهم میده 

ما از اول ازدواجمون دفتر داشتیم ریز یادداشت میکردیم الان که سالها گذشته و ثبات مالی خداروشکر داریم خیلی ریز نمینویسم کلی چند روز باهام مینویسم اینطوری میفهمیم چقدر خرج خوراک، قسط و وام و ... شده 

قسط وام و اینا هم جداگانه پرداخت میکنه حدودا ۷میلیونه

پول جیبی همسرم ماهانه سال قبل ۴میلیون بود هنوز اضافه نکردم 😉 فقط پول عطر و کلاساش و بنزینشه از این پول پس انداز هم میکنه.  لباس و اینا هر موقع بخواد جداگانه بر میداره 

ما چون خونه میساختیم من ماهانه ازش نمیگیرم الان که ۲ساله خونمون تموم شده طبق همون روال چون هر چی در میاره برای کم و کسری خونه ها خرج میکنه قرار شده یه واحد اجاره دادیم اون بشه پول جیب من و پول رهنش برای من باشه

یه کارت پس انداز داریم که دست منه هر چی بمونه میره داخل اون که تبدیل کنم 

خانمها ما چون همکاریم ریز حقوق همدیگه میدونم برای همین هیچ چیز مخفی نداریم 💸

ما از سال اول ازدواج رایانه نداریم رفتیم از خانواده ها جدا کنیم کلا قطعش کردند😐

حالا بریم سراغ گزارش این ۲ماه🙂 

یه پاداش یهویی و دلنشین از محل کارمون برامون واریز شده همسرم رفتن یه گردنبند خوشگل با اجرت بالا برای من خریدن🙂😒 

روز دختر  رفتیم بیرون من گفتم کفش سرکارم خراب شده میخوام کفش بخرم کفش خریدم همسرجان حساب کردند گفت کادوی روز دختر اولین بار و خیلی دلنشین برام بود کلی ذوق و تشکر🤩🤩

۲روز بعد برام پیام اومد وام ۴۰میلیونی  ۴درصد اسمم دراومده 

دیگه واقعا روی ابرا بودم چند روز همش خبرای خوب میومد 

رفتم مدارکم آنلاین بارگذاری کردم شنبه باید چک ضمانتمو تحویل بدم 

روز دختر که رفتیم کفش خریدیم ۳تا کفش دیگه هم خوشم اومد همسر گفت هر کدوم که دوست داری بردار بیشتر بخر خجالت کشیدم برنداشتم گفتم حقوق دادن میام خودم میخرم دیشب رفتم بخرم فقط از یدونش سایز پام داشت اون ۲تای دیگه تموم کرده بود😔 

من خرید عید نکردم فروردین ۸۰درصد حقوقم پس انداز کردم 

با خودم قرار گذاشتم این ماه زیبایی و ظاهرم برسم 

روتین پوستیم لباس تابستونی و.... 

انشااله که خدا به جیبتون برکت بده تنتون سلامت باشه

ادامه 

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
معصومه جان منم میگم پول هست ولی شوهرم اصرار نه دقیق بگو چند توی حساب داری . بارها هم بهش گفتم من اصل ...

من یبار دیگه اینجا گفتم به دوستان به شما هم میگم خیلی خودتو اذیت نکن پس انداز خوبه ولی بخوای عذاب بکشی خدای ناکرده مثل من میشی که اینقدر همسرم اذیت میکنه که مبتلا به بیماری مری هستم و لقمه تو گلوم گیر میکنه و تا مرز خفگی میرم.  لطفااااااا خودت رو اذیت نکن .الان بعد ۱۹ سال سابقه کار  دولتی از عید سرکار نمیره به منم میگه تو هم نرو بیا خونه دو بفروشیم بریم شمال من پرورش حیوانات بزنم . یعنی هر روز من با استرس. پرخاشگر   و عصبی شده که چرا من گوش نمیدم حرفشو.  خیلی عذاب میکشم برام دعا کنید

من همیشه مدیر خونه بودم پول جمع می کردم طلا میخریدم خونه عوض میکردیم همیشه هم میگه اگر نبودی ما هنوز تو خونه ۵۰ متری بودیم

الان خدارو شکر منم ۲۰ سال سابقه دارم و شاغل ولی دیگه طلا مخفی  میخرم مثل قبل که میخریدم و از طرف مادرم بهش قرض میدادم  ولی الان گیر کردم ببخشید شاید مرتبط نباشه ولی آرامش خیلی مهمه. دوستون دارم

دخترم عاشقتم

سلام دوستان امروز یه اتفاقی برای من افتاد که در وهله اول به نطر ناراحت کننده اومد و اعصابم را خرد کرد اما وقتی یک حساب سرانگشتی کردم دیدم برام سود هم داره 

به قول معصومه جون از اون پولای ریز ریزه که جمع میشه 

من هر روز صبح بنزین میزنم و چون با کارت میکشم مسیول نازل، بدون اینکه بپرسه هر روز ۵ تومن برای خودش انعام میکشه 

امروز من کارتم رو فراموش کرده بودم و مجبور شدم پول نقد بدم که پول هم به اندازه بنزین فقط داشتم برای انعام پولی نماند.... اقای مسئول پمپ بنزین یک داد بلندی زد و با من دعوا کرد که خانوم شما هیچ موقع انعام نمیدی به خودت زحمت بده پیاده شو خودت بنزین بزن 

خوب من یک مقدار ذهنم اشفته شد  و واقعا دو ساعت ذهنم درگیر بود و ناراحت بودم ....بعد با خودم گفتم باشه، از فردا صبح خودم بنزین میزنم..... این طوری ماهی ۱۵۰ تومن معادل هزینه ۴ پاکت ماست برای ۴ هفته یعنی یک ماه برام ذخیره میشه و پولم الکی بابت انعام نمیره 

خواستم این تحربه رو به اشتراک بگذارم با شما که حتی همین روزی ۵ هزار تومن ذخیره شدن خودش میتونه یک گوشه ی کار رو بگیره 

شاد و پرروزی باشین

2706