2752
2734
منم همین حدودا میتونم کار کنم فکر نکنسد برای من بیشتره اما حتما میشه نگران نباشین ما تلاشمونو بکنیم ...

تو پاي به راه در نه و هيچ مپرس 

خود راه بگويدت كه چون بايد رفت 

چند سال قبل يه واحد جايي داشتيم، گذاشتيم براي فروش، تا قرون آخر هم روي پولش حساب كرده بوديم.  

گفتيم ١٥٥ ميگيم كه ١٥٠ بفروشيم. خودمون ساكنش نبوديم، كليد دست بنگاه بود ما مشتري ها رو نميديديم 

يه آقايي با همسرم تماس گرفت، گفت خونه رو خيلي پسنديديم فقط  ايشون همه توانش ١٣٥ بود 

(دقيقا ده درصد كمتر از مبلغي كه ما مد نظر داشتيم و بيست تومن كمتر از مبلغ اعلامي بنگاه.) 

قطع كردني به همسرم گفت من طلبه هستم، خيلي وقته دنبال خونه هستم اين خونه رو دخترم ديده چون اتاقش كاغذ ديواري بچگونه داره، خيلي خوشش اومده، دخترم نذر حضرت رقيه كرده كه بتونيم اين خونه رو بخريم. 

آقا، همسر من شبونه قرار بنگاه گذاشت🤣🤣🤣 بعد همش ميگفت خدا كنه كاري نكنيم ايمان اين بچه ها از بين بره😳😳😂😂 

مگه من ميتونستم همسر رو كنترل كنم؟؟ ميگفت يه دختر بچه اي تو عالم بچگيش به حضرت رقيه رو زده، نبايد نااميد بشه. 

(حالا همسر من اونقدرا هم شايد مذهبي نباشه، اما دلش يه تكون عجيبي خورده بود) 

تو بنگاه هم، دوباره همسرم يه تخفيف مشتي داد گفت براي دخترت سرويس خواب قشنگ بگير😊 

حالا خيلي رومانتيكش نكنم ولي براي ما هم اون پول بركت كرد. 

دعا ميكنم خدا به مال حلالت بركت صد چندان بده و آدمهايي در مقابلت قرار بگيرن كه باهات راحت و بركت دار معامله كنن. 

خدا بزرگه. 

خواهر خودم اولين خونه اي كه خريد، با همسرش رفته بودن بازديد، چون شوهر خواهرم دو روز پشت هم شيفت بوده، فروشنده فكر كرده بود معتاده كه انقدر خوابالو و منگه😂😂😂 

چند روز بعد كه دوباره رفته بودن بازديد، ديده بود معتاد نيست، شوهر خواهرم گفته بود كلي شيفت برميدارم كه راحت خونه بگيريم، طرف يه دفعه يه تخفيف بيست درصدي داده بود، يه مبلغ زيادي هم ازشون مدت دار گرفت. 

درست ميشه❤️

Coming soon
اینم اون عیار هایی که تو یک هفته اخیر خریدم از حقانی انشالله تا ماه بعد که به ۲گرم رسید عکس گوشوارمو ...

این عیاری که میگی چیه؟

سکه اس ؟

۵۰ سوت چقدره ؟

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ناز سپاس از پيشنهادت گلم......من يه مشكلي دارم به هيچ وج نميتونم به سايت و خريد اينترنتي اعتماد ...

یکیم مثل من

فکرکنم ۵سال اخیر فقط یکبار حضوری طلا خریدم  همش آنلاین از ۱۵۰ سوت بگیر تا ۱۰ گرم.. 

راستی اینم عکس سکه پارسیان که گرفتم جهت انگیزه دوستان   

مامانِ نامی🙍‍♂️
2731
سلام به همه دوستان و معصومه جونم❣️ خب اومدم گزارش این چند روز رو که نبودم بدم چن باری تانوشتم دستم ...

عزیزم جسارتا اینکه وسابل رو جمع کردی واسه تولد همسرت بنظر من کار جالبی نیست من با اسراف مخالفم ولی خب عزت نفس هم چیز مهمیه مخصوصا خدایی نکرده یوقت پشت سرت حرف در نیاد و غرور خودت و همسرت جریحه دار نشه

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
یه پیشنهاد برای صاحبخونه شدن بدم.. شما می تونید روی ماشین سرمایه گذاری کنید، طوریکه بتون فشار نیاد. ...

اگه جای امن و مطمئن آدم داشته باشه 

بهترین پس انداز که همزمان با مسکن و گاها بیشتر رشد میکنه فقط طلاست ،هم راحت و هم بی دردسر 

هر ملکی ارزنده نبس و ارزش خرید نداره 

ماشین هم همین طور ،حتی اگه استفاده نشه هزینه بیمه داره 

ماشین برای ،صرفا سرمایه گذاری ماشبن خارجی خوبه که رشدش خوبه 

سلام دوستان  من بیس میلیون دارم میخواستم باهاش طلا بخرم شوهرم یه پیشنهاد بهم داد نمیدونم قبول کنم یا نه ، میگه ۲۰ تومن رو الان بده به من تا برا خونه میلگرد بخرم به ماه نرسیده من به جاش ۳۰ تومن بهت میدم ،به نظرتون بهش بدم؟

یه دوساعتی هست دارم میخونم و چشام دیگه تارشده😵‍💫😵‍💫

الان تموم کردم

والا دوستانی که در جریان هستین دنبال خونه ایم

واقعا مغزم داره متلاشی میشه😣

بین این همه خونه یه خونه پسندیدیم که قیمتش بیشتر از بودجمونه 

همه چیو هم حساب کردیم طلا و وام مسکن و همه چی 🙁 امکان قرض هم نیست

یه ۲۰۰ کم داریم

من میگم ماشین رو که ارزشش ۸۰۰ هست رو بفروشیم و دوهفته اینطورا بانکی بمونه یه وام فوری بگیریم 

عاجزانه خواهش میکنم بانکی سراغ دارید معرفی کنید

واقعا خسته شدیم از این پروسه ...🥺🥺

مامانِ نامی🙍‍♂️
عزیزم هزینه بیمه تامین اجتماعی چقدر هست؟

من محل کارم بیمه هستم، ولی بیمه زنان خانه دار 

سه مدل داره.

🍀۱۲ درصد، ۱۴ درصد، ۱۸ درصد که فرق این درصدها روی نوع پوشش هاش هست و به همون نسبت حق بیمه اش گرون تر می شه.

ولی هر سه تاش بعد از بازنشستگی اگر خدای نکرده فرد فوت شد به وراث مستمری میدن

ولی اینکه به چه کسانی مستمری بدن یا تا چه سنی به فرزند پسر و دختر میدن رو باید بپرسید.

🌸فکر کنم ۱۲ درصد اگه قبل از بازنشستگی، فرد فوت کنه به وراث مستمری نمیدن.

🌸۱۴ درصد اگه قبل از بازنشستگی، فرد فوت کنه، به وراث مستمری میدن.

🌸۱۸ درصد هم مثل ۱۴ درصده اما بیمه از کار افتادگی هم شاملش می شه که چون اینکه بخوای ثابت کنی از کار افتاده هستی خیلی تبصره و اینا داره، تو گوگل ببینید.

میشه راهنمایی کنید. با یک میلیاردچکارکنیم ک بی ارزش نشه. ی مدته دنبال ی اپارتمان خیلی کوچیک هستیم برای سرمایه گذاری اما اکثرا ی عیب و ایرادی دارن ب جزخونه چیکار میشه کرد بااین پول