2733
2734

اون ۳ ماهی ک ماشین بنگاه بود ابجیم و مامانم داشتن با اتوبوس کاروان میرفتن مشهد ۱میلیون و ۱۰۰ هم کرایه بود(سال ۱۴۰۰)

شوهرم گفت باهاشون برو و ۳ میلیون هم داد بهم واسه تو دستم

خلاصه ما رفتیم مشهد اونجا انقدر توی حرم اشک ریختم التماس امام رضا کردم

باورتون نمیشه هنوز پام ب شیراز نرسیده بود ک ماشین قولنامه شد و فروش رفت

حالا از بی برنامگیم واسه سوغاتی بگم

من همهههههه ی اون ۳ میلیون رو خرج کردممممم

واسه شوهرم یدونه رکابی و شلوار خریدم

واسه ابجیم نبات و اگه اشتباه نکنم یک مثقال زعفران و ی کیلو زرشک و انگشتر برای دخترش

واسه دختر ۳ساله ی داداشم ی شلوار خریدم ۲۰۰

واسع ۴تا خواهرشوهرام هرکدوم ی بسته نبات

ی بسته زعفران و ی انگشتر برا بچه هاشون

واسه مادرشوهرم مومیایی.نبات.زعفران.هل. زرشک.پارچه تبرک. و ی جوراب برای پدرشوهرم

خلاصه ک ۳میلیون رو الکی الکی واسه بقیه دادم سوغاتی و هیچ کدوم هم وقتی از سفر برگشتم برام چیزی نیاوردن

اما ابجیم شوهرش۵میلیون داده بود بهش فقططط ی شلوارک برا پسرش و ی شلوارک واسه شوهرش و ی بسته نبات و زعفران برای مادرشوهرش خرید و تمام

کلا ۱میلیون خرج کرد ۴تومنش رو برد داد ی النگو کرد دستش

@masumehjoon    

ادامه

بعد از ۴ ماه بالاخره شوهرم با یکی دیگه شریک شدن و ماشین بهتری خریدن

اما۴۰۰میلیون قسط با سود بالا از بنگاه بست

ی پارس و ی پراید وانت هم داشتیم فروخت

و مایی ک توی روستا زندگی میکنیم بی سواری شدیم

۴ماه هم سواری نداشتیم هیچچچچکس ی تعارف ب ما نمیزد حتی داداشم ک اهای فلانی ابجیم حامله هست ی وقت خواستی ببریش دکتر ماشین من هست

ما همش مجبور میشدیم ماشین دربست بگیریم و هر دفعه ۲۵۰ میشد

توی اون چن ماهی شوهرم بیکار بود و چن ماهی سواری نداشتیم فهمیدم جز شوهرم

هیچکس بدردم نمیخوره

اگه تو خونه نون نباشه بخورم حتی داداشم یا ابجیمم براشون اهمیتی نداره

بعد ۴ماه ی وام گرفتیم و یدونه هاشبک خریدیم ۲۲۰ میلیون 

راستی این حین ۳۰۰میلیون وام ازدواج مون رو با هزاران بدبختی گرفتیم ۲۰۰ میلیون هم شوهرم کار کرد و قرض گرفتیم 

دادیم ب ی دلال برامون پارس صفر بیاره ک اون زمان بازار ۷۰۰ میلیون بود

و۲۰۰میلیون سود میکردیم

متاسفانه کلاه بدی سرمون رفت ۵۰۰ میلیون

پول بی زبون مون رفت

الان مرده زندانه و دست ما ب جایی بند نیست

چ روز های سختی رو گذروندم

چقدررر از خودم گرفتم

چقدر با شکم حاملع دادگاه رفتم

@masumehjoon    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنونم بابت پاسخگوییتون بعد میشه بگید شما از کجا آموزش دیدید؟ و چقد طول کشید تا کامل یاد گرفتی ...

من از همسرم یاد گرفتم

حدود یکی دوماه طول کشید با آزمون و خطا تا یاد گرفتممثلا اوایل همون دوماه همش ضرر میکردم چون بد نبودم

شاید صد دلار همون اوایل هی هر بار شوهرم ده دلار بهم میداد که ترید کنم من هی ضرر میکردم، باز برام میفرستاد و من ضرر تااااا بالاخره یاد گرفتم

الانم اینجور نیست ک همیشه سود باشه

مثلاپریروز من سی و یک دلار بودم، دیشب ضرر کردم و الان ۲۴ دلارم

باید آستانه تحمل و ضرر رو داشته باشین  تا به سود برسین

2731
فقط برا بچه س نمیشه نیت دیگه کرد؟اگه آره توضیحش میدی اطفا

واسه هر حاجتی ک خودت میخوای عزیزم

بِسْمِ اللّٰه الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ، اللّٰهُمَّ إِنِّي أَتَوجَّهُ إِلَيْكَ بِأَحَبِّ الْأَسْماءِ إِلَيْكَ وَأَعْظَمِها لَدَيْكَ، وَأَتَقَرَّبُ وَأَتَوَسَّلُ إِلَيْكَ بِمَنْ أَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَيْكَ بِمُحَمَّدٍ، وَعَلِيٍّ، وَفاطِمَةَ، وَالْحَسَنِ، وَالْحُسَيْنِ، وَعَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ، وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ، وَجَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ، وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ، وَعَلِيِّ بْنِ مُوسىٰ، وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ، وَعَلِيِّ بْنِ مُحَمَّدٍ، وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِيٍّ، وَالْحُجَّةِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللّٰهُ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِينَ، اكْفِنِي كَذا وَكَذا. (به جای کذا و کذا حاجت خود را ذکر می‌کنی)سلام عزیز دلم توی یک برگه این دعا رو

مینویسی و در پایان بجای کذا و کذا

حاجت رو مینویسی و برگه رو توی اب

جاری رودخونه یا چاه اب بنداز

انشالله حاجت روا بشی عزیز دلم

هم خودم هم ی نفر دیگه ک بهش

گفتم انجام داده نتیجه گرفتیم

سلام عزیز دل خواهر ❤️ من که بهت افتخار میکنم 👏👏👏 باریکلا بهت که قدر تک تک تومن هاتو می‌دونی&nbs ...

معصومه جانم ازت یاد میگیریم با اینکه سنم ازت بیشتره ولی خیلی درسها بهم دادی لدت میبرم از مدیریت و درایت و تدبیرت 

خداروشکر که توی تاپیک هستی و تجربه های ارزندت رو در اختیارمون میزاری 

کسانی هم که دوست دارن درجا بزنن و به جای یاد گرفتن نکته های ناب ؛ دنبال ایرادگیری هستن دودش تو چشم خودشون میره 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
چشم عشقم😘 راستش من شوهرم ماشین سنگین داره(شریک هم داریم) ماهی ۸۰ گاهی وقتا بیشتر درآمدشه ...

آفرین عالیه که هله هوله رو کنار گذاشتید و پول پس انداز کردید

حتما ورزش رو شروع کنید که اضافه وزن هم از بین بره 

می تونید با شبکه Gem fit ورزش کنید 

۲۴ ساعته ورزش پخش می کنه 

یک ساعت های مربی ایرانی داره (مریم کریمی) که خیلی خوب تمرین میده

رویا جون ب چندتا بچه ها بگوکامنت منو گزارش بزنن ممنونم

زدن برات عزیزم؟؟؟؟

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

سلام عزیزان 

من تازه وارد تاپیک شدم

میشه خلاصه وار این چالش هایی که برای پس انداز هست رو برام بفرستید من هر ماه ی مبلغی سود میاد تو حسابم میخوام ببینم باید چکارش کنم 

یا هم که با ۲۰۰ تومن پول چکار کنم که سوددهی داشته باشه 

خلاصه ممنون میشم کمک کنید چون سردرگمم 

سلام بهارم خوبم عزیزم ❤️ ب چون بزرگم خودش ماشاالله بزرگ و عاقل و درس خون  به زور کتاب رو بخوا ...

سلام عزیزم خوبی پستت  خیلی عالییی بود بازم از نحوه رفتارکردن با بچه ها بگو پسرمن ۵ سالشه هر چی تو مغازه میبینه میگه بخریم منظور وسایل اسباب بازی هست بگم نه جیغ وداد میکنه واین اصلا اموزش دوست نداره بگم بیا نقاشی بکشیم اصلا قبول نمیکنه خواهشا راهکاربگم چطوری تو این شرایط برخوردکنم که قلقش دستم بیاد ممنون 🙏❤️

سلام دوستان .امیدوارم سلامت و پرروزی باشید. من سه گرم و نیم پارسیان دارم و حدود سه میلیون و نیم نقد نمی‌دونم برم طاق بزنم با طلا یا بازم پارسیان بخرم.از یه طرف دوست دارم بازم پارسیان بگیرم که به گرم بالاتر رسید بعد عوض کنم از یه طرف از حرف چندتا از دوستان ترسیدم که گفتن تقلبی بود سکه هاشون با اینکه همه پارسیانهایی که خریدم کد اتحادیه دارن. لطفا راهنمایی کنید ممنونم 🙏 @masumehjoon    ‍ 

بچه ها جونم سلام 

کسی هست تو این اوضاع بل بشو اقتصادی تازه بخواد از صفر شروع کنه برای خرید خونه؟ امیدی هست بهش؟

من عر چه میدوعم به هیچ جا نمیرسم 

از اول فروردین فقط تونستم ۷ گرم طلا بخرم. اینجور لاک پشتی فکر کنم هزار سال طول بکشه.... خیلی امیدم رو از دست دادم ... 

چکار کنم تا این روند سرعت بگیره؟ اصلا هدفِ دست یافتنی ای هست یا فقط من رو سرخورده خواهد کرد

مامان سبحان جان عزیز دلم  جدول وام برایند ویپاد رو یکبار برام میفرستی عزیزم  بع ...

سلام روکین جان ، خوشحالم که دوباره پستی ازت دیدم ، ان شا الله موفق باشی عزیزم .

جدول وام ۱۰ میلیونی رو گذاشتم بقیه مبالغ رو طبق همین حساب کن عزیزم .

وام برایند و پشتوانه رو نمیشه همزمان با هم گرفت .

وام د ی جی فکر میکنم تا یک سال وقت داره که استفاده بشه و اینکه هر روز باید مدام چک کنی سکه موجود میشه و گزینه موجود شد اطلاع بده رو بزنی برات پیامک میاد هر وقت موجود بشه . 

طلاهاش هم اگر بخوای بخری من از طلای مستجابی و فکر کنم یک بار هم یار طلا خریدم فاکتور داشتن ولی بقیه فاکتور رو باید از داخل خود سایت د ی جی پرینت بگیریم . 

2706