2737
2734
نه قدر شیرین سن😁🌹😂

عزیزی  خیلی به من لطف داری شما 💓💓

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم منظورش اینه طلا در زمان طولانی رشد خودشو داره حالا این گرمش کم بوده گرم بیشتر باشه خیلی کار ...

آره خوبه . اما پولی هم بزاری روش . یا وام بگیری بزاری روی طلاها .  من خودم یه بار دستبند نقره خریده بودن .  بعد فروختم از من خریدن  سود هم داشت . چون گرون شده بود دادم لباس زیر  😄

الان طلا دارم . بفروشم  . پول ماشین نمیشه . النگو خریدم ۱۱ تومن . سه تا .  الان دونه ای ۲۵ تومن شده . شایدم بیشتر .

اما پول ماشین نمیشه . :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
آره خوبه . اما پولی هم بزاری روش . یا وام بگیری بزاری روی طلاها .  من خودم یه بار دستبند نقره خ ...

خب عزیزم طلا که معجزه نمیکنه باید به مقداری برسه که بشه باهاش کاری کرد یا گرم طلا زیاد باشه خب نمیشه من 2گرم طلا بخرم بعد بگم به درد نمیخوره ماشین نمیشه خرید 

پارسال من 300طلا فروختم 

240وام گرفتیم شد یه ماشین 

شما طلاهای منو ندیدی کلی انگشترو گوشواره یه گرمی دو گرمی داشتم وقتی طلا گرمی 1تومن بود شروع کردم به خرید طلا دو برابر فروختمشون که خیلی خوب بود 

ولی همون گرم کم هم داشته باشی یه روزی به کارت میاد بعد شما طلا رو با نقره مقایسه میکنی؟

نقره رو مفت برمی‌دارن گرون میدن اما مفت ازت برمی‌دارن اما طلا رو هر جا ببری به نرخ روز وبه قیمت ازت برمی‌دارن چون طلاست 

این ادبیات حرف زدن برام آشناست ، ممکنه هم بشناسی چون نام کاربریمو تغییر ندادم 

نمیدونم . چون من به اسم کاربرها نگاه نمیکنم . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738
جدی میفرمایین!!! پس من  این سود طلایی ک تو این  یک ساله کردمو از کجا اوردم ؟ نمیدونم عزیز ...

ببین این یک سال که نه از زمان شروع جنگ اسراییل و غزه و قبل از اون جنگ اوکراین و روسیه  انس جهانی یک دفعه بالا کشید هیچ وقت انس جهانی تو دو الی سه ماه اینطور پر قدرت گپش رو پر نمی کرد اما اتفاقات جنگ باعث یک سری پارامترها شد و می دونیم جنگ وقتی صورت بگیره انس جهانی افزایش پیدا می کنه و به تبع اون رشد طلای داخلی خواهیم داشت علاوه بر تورم داخلی 

و این شد که شما سود کردید 

خیلیا تو ۱۴۰۲ با قیمت بالا خریدن و هنوز تازه به اصل پولشون رسیدن 

در هر صورت طلا خیلی خوبه اما خریدن در نقطه مناسب خب قاعدتا بهتره

یا امام رضا
تو منی یا من توام منم اوایل ک پست های معصومه جون رو میدیدم فکر میکردم حداقل ۴۷سالش باشه و مث ...

ای جان منم بیشتر به هدف  خوندن حرف های ایشون میام یه سری به تاپیک بزنم😂

اینجاست که میگن به سن نیست به تجربست

میدونما همون اول تاپیک گفتن سعی کنید احوال پرسی و صحبت های متفرقه نباشه ولی دیگه نمیشد حرفاتون بی جواب بمونه بچه ها زحمت کشیدن ریپلای کردن😕🍫

معصومه جان‌منو یادته 🥲🥲 خواهر  من دارم رو خودم کار میکنم ک وسیله ندم به  همسایه هام ک ا ...

چقد تو خوبییییی 

منم یه مادرشوهر اینجوری دارم 

یکی از عروساشو فراری داد رفت 

من موندم 

یعنی خدا نکنه موقع اشپزی یا مهمانی پیشش باشم...

سس سالادشون رو انگار قصم خوردن من تامین کنم

منم خیلی میپیچونم گاهی لو میرم که داشتم گاهیم پروو  میشم و بیخیال

دوستانه جان ❤️ سلام. اوقات خوش و خوب انشالله ❤️ امروزتان و هر روزتان خوش و خوب انشالله 🙏❤️ ...

سلام عزیزم‌جمعه ها روبروی  باغ کتاب خ حقانی جمعه بازار زیبایی هم داره اگر استفاده نکردید میتونید تشریف ببرید

دخترم عاشقتم
2706