2733
2734
مثل همیشه عالی 👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻 راستی معصومه چند ذوز پیش رفته بودم خرید یه فروشگاهی هست کارای ت ...

ای جانم عزیزم 😍

لطف داری فدات شم 😘

نه ما نبودیم 😉فعلا که همسر جان کارشون باز شده و وقت سر خاروندن نداره ♥️

آره خیلی وقت بود که پست بلند بالا ننوشته بودم...یکم این مدت شلوغ بودم .. امتحانات دخترا ... مسابقه و باشگاه ...مهمون داری ...اخرای قالی و هزار و یک کار دیگه 😉😃

انشالله باز  وقت کنم حتما مینویسم برای دوستان عزیزم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی شستم بذارم تو قابلمه ..سه تیکه اش رو برداشتم گفتم اینم میشه یه وعده امون ...چرا اصراف کنم ؟تو ...

عزیزم مثل همیشه گزارش پر از پند و نکته های آموزنده😍😍

و انگیزه عالی برای من جهت ادامه ی مسیر پس انداز و رسیدن به اهداف❤

یه سوال عزیزم شبی که حسین آقا مهمونتون بودن یه دونه مرغ گذاشتین؟ چه غذایی و با چه روشی درست کردین که یه مرغ اندازه بود؟  من یه بار مهمونی دادم و خورش مرغ درست کردم برای هر 4 نفر یک مرغ درنظر گرفتم تقریبا به اندازه بود. برای دورچین هم سیب زمینی سرخ کرده گذاشتم

من به زودی وارد حوزه ودینگ میشوم و از این طریق درآمد عالی کسب میکنم
عزیزم مثل همیشه گزارش پر از پند و نکته های آموزنده😍😍 و انگیزه عالی برای من جهت ادامه ی مسیر پس ان ...

قربونت برم عزیزم ♥️ لطف داری فدات شم

من یه مرغ رو هشت قسمت میکنم ...البته بال و گردنش جدا 

یه قسمت از سینه ی مرغ و یه قسمت رون مرغ ...به اضافه ی یه دونه بال مرغش رو برداشتم 

چهار نفر اونا هستن که پسر بزرگ نیومده بود 

کوچیک هم با کوچیک ی من همسن

دقیقا با شش تیکه به اضافه ی بال و گردن...در کنارش فلفل دلمه ای ....کدو کوچیک بخار پز شده به تعداد نفرات ...و گوجه ...به هر نفر نصف 👌

گذاشته بودم ...به اضافه ی سوپ و سالاد فصل و سبزی خوردن

سالاد فصل هم اگه خاطرتون بیاد اون روز گفتم که هم خودم گرفته بودم ...هم همسرم گرفته بود 

چون تو خونه وسیله های زیادشو داشتیم درست کردم 👌

اینارو گذاشته بودم عزیزم ❤️

و اینکه عزیزم برای چهار نفر یه مرغ گذاشتین ..من نمیتونم بگم زیاد بود یا کم ...بستگی به اشتهای مهمونات دارن 

و اینکه خودت باید ملاحظه کنی ..یه بار وقتی مهمون میاد میذاری در نظر بگیر ببین یه مرغ چند نفر رو می‌رسونه ؟

از اون خورشت که من گذاشته بودم ...اندازه ی یه بشقاب هم دست نخورده باقی موند که ناهارمون خوردیم 

تو هم امتحان کنی اینطوری دستت میاد حتما عزیزم ❤️

مبارکه ولی برای طلای ابشده اگه بگردی یک درصد و حتی کمترم حساب میکنن این طلایی ک خریدی رو هم میشه اس ...

عزیزم بانک کارگشایی چطوریه اسم بانکش کارگشایی هست اخه تا حالا اسمشو نشنیدم یا ی طرحه قبلا شنیدم صندوق امانت دارن بعضی از بانک هاا اینم همونه؟ میشه زحمتت یکم توضیح بدی ممنون میشم💖

قربونت برم عزیزم ♥️ لطف داری فدات شم من یه مرغ رو هشت قسمت میکنم ...البته بال و گردنش جدا  ...

معصومه جوووون مرسی بابت گزارشاتت

واقعااا انگیزه میدی بهمون عزیزم 

میتونی واسه من باکس بندی کنی عزیزم؟🙈

سوالم رو تو صفحه  ۴۸۱پرسیدم

خدایا خودت مواظب عزیزانم باش🥺😚
ی سوال خیار و سالم تو فریزر میزارید  یا تیکه میکنید بعد میزارید بعد برای گلاب بگم ک حواست باش ...

قربونت ممنون عزیزم که گفتی ❤️

نه همون درسته میذارم موقع استفاده از سرش یه تیکه میبرم بعد میکشم رو صورتم 

معصومه جوووون مرسی بابت گزارشاتت واقعااا انگیزه میدی بهمون عزیزم  میتونی واسه من باکس بندی کن ...

قربانت عزیزم ❤️چشم عزیزم 

خدا اجازه بده عمری باقی باشه فردا ظهر انشالله در خدمتم ♥️ البته اگه مهمون نیاد یا کار پیش نیاد 😉

الان دیر وقت  ...برای یکی دوتا دوست عزیز هم فردا برنامه خواهم ریخت ...

سلام دوستان من نتونستم تمامی صفحات را بخونم.معلومه خیلی مفیده انشالله بتونم روزهای بعد بخونم.

نظرتون راجعبه خرید دلار چیه؟برای سرمایه گذاری به مقدار کم و ماهانه؟کسی تجربه ای داره.نگهداریش از طلا راحتره.فقط اینو میدونم🙂

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله
قربانت عزیزم ❤️چشم عزیزم  خدا اجازه بده عمری باقی باشه فردا ظهر انشالله در خدمتم ♥️ البته اگه ...

مرسی عزیزدلم

دوست داشتم فقط لایک کنم پیامتو بابت تشکر ولی هم دلم نمیاااا هم سایت مشکل داره

خدا برکت بپاشه تو زندگیت و سلامتی بهتون بده😚😚

خدایا خودت مواظب عزیزانم باش🥺😚
خب و اما پایان مهمان داری شد و مهمونا رفتن و من اومدم بخونمتون 😉 یه گزارش کوچلو بدم براتون 👌 از ...

معصومه جون من از روش شما که از هر چی یک ذره بردار استفاده می کنم// اون روز می خواستم برای مهمونی سالاد درست کنم تو لیست خرید ذرت نوشتم بعد فریزر رو چک کردم دیدم یک مقدار مونده // مهمون داشتم با وسایل یخچال سالاد اسفناج درست کردم خیلی ازش استقبال شد و تقریبا من اون روز برای سالادم هیچ خرجی نکردم// اما اگر قبلا بود می رفتم کلی وسیله می خریدم ❤️ 

برای سس هم چون ما سس رو داریم حذف می کنیم برای سالاد دو تا کوچیک یک نفره از مغازه خریدم دو تا کوچیک یکنفره هم خونه داشتم با بالزامیک مخلوط کردم شد سس سالاد من 

گلم تاحالا فكر كردي اونا چيكار ميكنن كه شوهرت رفته سمتشون حتما مهر ه ي مار دارن .... نه گلم اونا زبو ...

سلام

خییلی با خودم کلنجار رفتم که چیزی که میخوام براتون بگم درست هست یا نه ولی قبل از اینکه بنویسم ازتون معذرت خواهی میکنم 

شما نوشتین نذار اونا برنده بازی باشن

دوست خوبم کدوم بازی؟؟؟؟؟؟ مگه زندگی بازیه؟؟؟؟؟؟

اونا که میگی  پدر، مادر، خواهر، برادر و عزیز جان کسی هستن

و شما هم خواهر یا مادر کسی باشید  اگه کسی درباره شما بگن این جملات رو ......

وگفتین تو دلشون بخندن 

کی بخنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پدر و مادر برای  زندگی جگرگوششون؟؟؟؟؟

خواهر و برادر برای زندگی هم خونشون؟؟؟؟؟؟؟؟

بازم معذرت 

آفرین به این همه مدیریت و تلاش 😍👌 دوست قشنگم کاش از سختی هایی که طی این مدت کشیدی هم میگفتی، ک ...

عزیزم شمام از اینکه چطور همسرتون بهتون اعتماد کرد و خرجی رو داد دستتون بگین لطفاً. ممنونم 

خانم ها لطفا نظر بدید من آن طلا ها رو برای سرمایه‌گذاری خریدم ولی الان دوست دارم طلایی میخریدم که استفاده کنم به نظرتون ببرم عوض کنم با طلای ۷ درصد چون اینارو پنجشنبه با ۴درصد خریدم برای اینکه صفحات جلو نره همین جا از همگی تون تشکر میکنم 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 
2706