2733
2734

من امروز دلم گرفته بودم میخواستم برم کافه وریا غفوری که نزدیک خونمونه

دیگه خیلی شلوغ بود و پر از جوون ادایی و اینا

دیگه رفتم یه هویج بستنی خوردم ۵۰ تومن بهم چسبید هوا هم خوب بود خنک و بارونی

دیج*ی کالا هم اولین فروشگاه حضوریش رو زده بود یذره اونجا چرخیدم ولی چیزی نخریدم

تفریح کم خرج😅

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
من امروز دلم گرفته بودم میخواستم برم کافه وریا غفوری که نزدیک خونمونه دیگه خیلی شلوغ بود و پر از جو ...

شما به خودت افتخار کن همینکه سالمی همینکه استقلال مالی داری . نقاط مثبتت نگاه کن . انشاا... همیشه موفق باشی .

ما در هر حالی باشیم اقتصادی گام بر میداریم  چون همیشه معصومه درونمون فعاله 😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا کسی که بعد عید درآمد نداشته و زن و بچه داره روزی ۱۰۰ تومن قهوه میخوره؟ حالا نری با همسرت دعوا کن ...

یعنی واقعا این مردا بچه هستن 🌸

اگه ما خانوما نباشیم ول معطلن پیر و جوون و خرد و کلونم نداره😇

ما برای یه کاری حدود ۹۰۰ تومن پول لازم داریم حالا جزییاتش خارجه از حوصله تاپیکه😊 بعد از این مبلغ حدود ۱۵۰ کم داریم البته به شرطی که خودمونو حسابی بتکونیم😉🫤

بعد همسر جان راحت طلبم 😘میخواد یه واحد آپارتمانی که حدود ۲ تومن قیمتشه بفروشه واسه ۱۵۰ تومن بقیشم کولباش کنه به قول جیران جانم🫶

منم میگم این مقدار رو وام بگیریم البته دو تا وام دیگه هم داریم همسر جان هم نمیخواد زیر بار بره🫤🥲

و به من غر میزنه که تو پولکی هستی همش دنبال پول رو هم چسبوندنی و میخوای با خودت ببری و هزار حرف دیگه🙄

منم چون تازه بازنشسته شده و اینهمه سال کار کرده دلم نمیخواد ناراحتش کنم❤️ و صبوری میکنم و میخوام اعصابش خورد نشه 😊ولی همچنان دنبال راضی کردنشم🫤

همون جریان سقوط که  پیش اومد 😵‍🤐میگه حالا همه پولای دنیا مال تو باشه ببین میخوای چیکار کنی پس چرا حرص مال دنیا میزنی 😵‍💫🤨

یعنی آسمون رو میبافه به ریسمون که وام نگیره 😛و راحت باشه البته شاید تا یکسالی تو فشار باشیم چون مبلغ کمی از حقوقمون میمونه 🙁😐

در آخر اینم اضافه کنم میگه با کی نشست و بر خاست میکنی که اینقدر مادی گرا شدی خلاصه کلی شاکی شده😜🤭

برای خورشید پس از شبهای طولانی
یعنی واقعا این مردا بچه هستن 🌸 اگه ما خانوما نباشیم ول معطلن پیر و جوون و خرد و کلونم نداره😇 ما ...

واااای، من به صبر و اخلاق نیکوتون افتخار میکنم به خدا.

اگه من بودم صد باره دعوا کرده بودم 😐✋

آخه آدم واسه ۱۵۰ 😱😱 

شما در این مسیر راضی کردن موفق خواهید شد.

این ضرب المثل هم استفاده کنید 

یه سال بخور نون و تره 

یه عمر بخور نون و کره .

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰

سلام به دوستان عزیز و اقتصاددان 

من میخوام برای هر دهه از خرداد یک چالش مالی قرار بدم و سعی کنم تا جای ممکن بهش پایبند باشم 

برای دهه اول یعنی از فردا تا دهم خرداد، هر روز را با ۷۰ تومن بگذرانم 

اگر بتونم حتی پول بنزین رو از این پول بدم عالیه😅😅😅 

ان شاالله بعد از این دهه میام و کزارش میدم که چه کردم

یعنی واقعا این مردا بچه هستن 🌸 اگه ما خانوما نباشیم ول معطلن پیر و جوون و خرد و کلونم نداره😇 ما ...

واقعاااا بعضی وقتا ی تصمیم هایی میگیرن ادم حیرون میمونه..شوهر منم ازاین دست خلاقیت ها داره😂

ولی شما تا میتونی مقاومت کن نزار خونه رو بخاطر ۱۵۰ م بفروشه.

بدترین فکری هست که میشه انجام داد🙄.

بعد یه چیزی بگم .این قسمت صحبتم با همه کاربرای تاپیک 

خب قربونتون برم یا موضوعی  رو مطرح نکنید یا کامل بگید دیگه،

چرا میگید حالا از حوصله تاپیک خارجه،اتفاقا اصلنم خارج نیست😅(دوست عزیز منظورم شما نیستید ،کلا از وقتی تو تاپیک بودم این جمله رو زیاد دیدم و خوندم از بچها،وای چون میترسیدم ترور بشم😅حرفی نمیزدم ولی الان دیگه دلو زدم به دریا😅)شاید همون فکر و برنامه ایی که شما داری و میگی از حوصله تاپیک خارجه یه چراغ راه باشه برای بقیه،

یا میگید کارم رو نمیگم مخصوصا اونایی که انلاین شاپ دارن

چون شناسایی میشم،بعد تموم ریز جزییات زندگیتون

رو مطرح میکنید.

خب قربونتووووووووون،،،چرا مارو میزارید تو آمپااااااس،

😅😅

شما به خودت افتخار کن همینکه سالمی همینکه استقلال مالی داری . نقاط مثبتت نگاه کن . انشاا... همیشه مو ...

🙈🙈🙈🙈

کلا خیلی رو‌ شکم‌ و‌غذا حساسم دوست دارم غذای خوب بخورم کافه رستوران اینا برم🙈

و یکی ماشین خوب😁

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

حرف بزنین باهاشون حیفه واقعا بخاطر ۱۵۰ تومن خونه بفروشین😳میتونین خونه رو بدین رهن یا وام بگیرین ما هم نزدیک عروسیمون به همسرم خیلی فشار اومده بود یه زمین داریم میخواست اونو بفروشه البته زمین کشاورزیه ارزشی نداره زیاد یه نفر خواسته بود زمین و میتونست راحت بفروشه خرج عروسیمون بشه ولی من با همسرم حرف زدم به جاش سرویسمو سبک ورداشتم فقط گردنی و گوشوارشو ورداشتم ده گرمم نمیشد لباس عروسمو قیمت مناسب تر ورداشتم زمین هم موند 😁🤍

ولی خودمم اصلا پراید دلم نمیخواست،تصمیم داشتیم هم پول جمع کنیم هم وام بگیریم قسطی یه ۲۰۶ یکم مدل بالاتر بگیریم البته اینم بگم رانندگی من هنوز خوب راه نیوفتاده،به نظرتون اگه ماشین مدل بالا دستم باشه داغونش میکنم یا عقلانی  اینه که همین پراید مدل پایین رو بگیریم،چه کنم خواهرها

2706