2733
2734

گفت دیدمت ک داشتی میرفتی میتونستی بگی 

شمارمو از ی همکار دیگ گرفته بود 

گفتم بارها بهت گفتم گفت حداقل جمع میکردی شکستشو من باید جمع کنم گفتم ی دسته بود ک رفت زیر کمد چیزی واسه جمع کردن نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما که ایقد خشنی چطوری با بقبه ارتباط میگیری

خشن نیستم قرارم نیس بخاطر پررو بازی بقیه جواب پس بدم بهشون میتونست لیوانشو جای مطمئن نگه میداشت بجای ایجاد مزاحمت برای بقیه و طلبکار بودن

عینشو بخرین بهش بدین وگرنه پشت سرتون حرف میزنن

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
بعد گفت ب هر حال تو باعث شدی لیوانم بشکنه  گفتم دیگ لیوانتو هیچوقت نزار تو طبقم و دیدم بدون خد ...

بجای اینکه چندبار بهش بگی لیوانتو‌نذار تو طبقت،یه عذرخواهی میکردی غال قضیه کنده میشد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خیلی با لحن بدی  و تند داشت صبحتم میکرد بخدا من بودم حتی رو در رو هم ب طرف نمیگفتم تازه دستش فق ...

شاید یادگاری کسی بوده...

عیب نداره به دل نگیر

با مهربونی شرمندش کن  اگه براش لیوان جدید گرفتی به شوخی بهش بگو اگه اینو تو طبقه ی من نذاری سال ها سالم می مونه، از من گفتن   

خب اشکالی نداره شما هم با گفته بودم گفته بودم جواب دادی یه معذرت خواهی میکردی قبلش، بعد میگفتی که ...

اخه اصلا مهلت نداد ک 

بعدشم لحنش از اول ی احن طلبکار و تند بود 

لحن خیلی مهمه

2706