2733
2734
بعضیا گفتن از کم کاری تیروئیده یکی میگفت از تنبلی تخمدانه یکی میگفت سودای بدنت زیاده و...  چکا ...

منم سه ماهه ام آر آی، اکو، آزمایش، نوار قلب چقدر دکتر ولی از جسم نیست خداروشکر روحم در عذابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بعضیا گفتن از کم کاری تیروئیده یکی میگفت از تنبلی تخمدانه یکی میگفت سودای بدنت زیاده و...  چکا ...

بعد از زایمان چرا بعضی خانوما افسردگی میگیرن اخه عجیبه چون باید خوشحال باشن بچشون سالم به دنیا اومده و...

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
وای چقدر هم حسیم چرا ما باید تو این سن کم اینجور بشیم

یه بار به خودم اومدم دیدم این ور اون ور سرچ میکنم ببینم چه قرسی رو زیاد بخورم بمیرم🥲بعدش دیگه انگار دنیا رو سرم خراب شد که چرا باید به خودکشی فکر کنم

بازم خداروشکر حالم از چند ماه قبل بهتر شده ولی بازم اون حسها باهامن

بعد از زایمان چرا بعضی خانوما افسردگی میگیرن اخه عجیبه چون باید خوشحال باشن بچشون سالم به دنیا اومده ...

اون برا اینکه ویتامین و آهنشون میاد پایین ضعف جسمانی عاملشه به خاطر همین مگین 3ماه قبل و بعد قرص آهن بخورین

وسواس من زندگیمو ازم گرفته به کلمات منفی دور از جون  میت جنازه مردن غسال خونه چیزایی ک مربوط ب ...

وای/ آره آمبولانس دکتر، رنگ سفید، بیمارستان، مریضی، سرطان اینا رو می شنوم سردردم بدتر میشه 

2706