2752
2734
عنوان

امروز آخخخخخ که امروزززز😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 9838 بازدید | 901 پست
منم اصفهانی ببینم ممکنه بزنم تو گوشش محض اطلاع🥵

تو گوش کی؟😄

امروز ساعت ۷ هم که اصفهان غوغاست

البته بازیتون تهرانه

ایشالا که میبرین💛💛💛💛

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@hacker70    مخصوصا تو که از الان داری رو نروم قدم آهسته میری😂😂 @وحشی_زیباا   ...

یا ابلفض😂🥲

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

عا خوبع 🗿

یه تبریزی دوست داشتنی 😂💙

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

والاه کار من نبوده من از هیچی خبر ندارم شایعست توطئه کردن تکذیب میکنم😂🤣

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
منم اصفهانی ببینم ممکنه بزنم تو گوشش محض اطلاع🥵

با مامان طفلک من چکار داری پدرصلواتی  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
@hacker70    مخصوصا تو که از الان داری رو نروم قدم آهسته میری😂😂 @وحشی_زیباا   ...

آبیه اون مین مین بگو اشتباه تگ کردی و منظورت من بودم🥺🥺😂

یادته سینتو می‌دادی جلو می‌گفتی من مثل بقیه نیستم؟ خب ریدی که. دقیقااااا با خوده خودتم قشنگ به خودت بگیر عزیزممم 😂😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1886338
بله     قلب آبیاتو رو کن بینم💙💙💙

اینم بخاطر تووووووووووووووو💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
2706