2733
2734

اگر واقعا باور دادید به این موضوعات متافیزیک سوال هاتون رو بپرسید.. اگر هم اعتقادی ندارید تاپیک رو ترک کنید 

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوس دارم اعتقاد داشته باشم ولی هی تو دلم مردد میشم و همیشه بابامم بهم میگه بدون باور هیچی نمیشه. میشه بگی چجوری باورم تقویت کنم؟ 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
قانون جذب ؟  چطوری ارتعاش خودمون رو بالا ببریم؟

بستگی داره که شما توی چه ارتعاش و فرکانسی باشی. آدم های اطراف و کسایی که باهوش در ارتباطی محیط خونه توی چه فرکانسی باشن

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
فرق عرفان اسلامی و عرفان حلقه چیه؟

نمیدونم عزیز ما توی اون زمینه کار نمی‌کنیم. سمت فرقه ها نریو

2706