2733
2734
عنوان

صرفا جهت سرگرمی

266 بازدید | 13 پست

با پدیده‌ای روبه‌رو هستیم که تو اینستا عکس شوهرش رو میذاره می‌نویسه عزیزترینم، شوهرش زیرش کامنت میذاره مرسی همسرم.

انگار تو خونه نمیتونن حرف بزنن!!!

آسمان دیگر نمی بارد به بخت شور من...بی نصیبی را برایم مصلحت معنا نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب چه اشکالی داره شخصی عکس همسرشو بذاره و هر کپشنی زیرش بنویسه مثلا تولد شوهرشو تبریک بگه  بالاخره شوهرش لایک میکنه و کامنت‌میذاره براش . اگر این کارو نکنه بی تفاوتی حساب میشه دیگه.

به نظرم پدیده ی خاصی نیس کاملا معمولیه 

2731

من كسيو ميشناسم كه عكس خودشو بغل شوهرش تو اينستا گذاشته بعد از اينستا شوهرش زيرش نوشته دوست دارم عشقم 😂

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
دوستان حرفم تو ویترین گذاشتن زندگیها تو شبکه های اجتماعیه بطور کلی

اهان الان متوجه منظورتون شدم بله کاملا با این موضوع موافقم اصن خیلی کار مسخره ایه زندگیشونو ویترین خاص و عام میکنن . هر اتفاق کوچکی هر هدیه ای که از همسرشون‌ میگیرن سریع میذارن اینستا 😐😐😐

اهان الان متوجه منظورتون شدم بله کاملا با این موضوع موافقم اصن خیلی کار مسخره ایه زندگیشونو ویترین خ ...

دقیقا وگرنه مناسبت و سالگرد و.... عادیه 

من یه دوست دارم هر شاخه گلی که شوهرش میخره میذاره عکسشو اینستا 😆😆😆شوهرشم هر سری میاد زیرش مینویسه ...

خوب دچار محدودیته دیگه، من خودم فقط « خودت گلی » رو بلدم واسه این موقعیت!!!!