2733
2734
عنوان

قضیه اسم یاسین چیه؟

747 بازدید | 35 پست

میگن رو بچه هاتون اسم یاسینو نزارید 

اسم داداشم یاسینه نگرانش شدم🥲😐

یکی میگه چرا؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
یاسین یا یاسر؟

یاسین

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731

دروغه بابا! 

میگن امیر ها لاشی اند پس چرا زن ها با امیر ها ازدواج کردن ؟

میگن امیر عباس ها چاق هستن پس چرا باشگاهی ام میبینیم ! 

ربطی نداره

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

نگران نباشید 

ولی یه حدیث از امام صادق نقل میکنن که گفتن یاسین نذارید

به هر حال کسی که میخواد اسم بچه اش رو یاسین بذاره عقیده مذهبی داره و حدیث ها رو هم بهتره مد نظر داشته باشه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
نشنیدم

چند دقیقه پیش تاپیکش بود

نشنیدم

اونیکه اینو گفت دلیلشو نگفت؟ منم اطرافم یاسین دارم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

اسم برادر من هم یاسین هستش 

بعد انتخاب کردن اسمش جایی خوندیم اسم یاسین خیلی سنگینه به همین خاطر 

دلیل دیگه ای نداره 

فک میکنم از حضرت محمد نقل شده بود که معنای سنگینی داره 

نگران نباش 

کاربری دست دونفره....🌹
اسم برادر من هم یاسین هستش  بعد انتخاب کردن اسمش جایی خوندیم اسم یاسین خیلی سنگینه به همین خاط ...

اتفاقی براش افتاده؟

یعنی چجوری سنگینه ؟اتفاقای خوبی نمیوفته یاچی

چیز بدی نیس فقط چون در قرآن اسم سر و رمزیه میگن ممکنه سنگین باشه یاسین و طاها مثلا

چه جوریه مثلا براش خوب نیس؟

نگران نباشید  ولی یه حدیث از امام صادق نقل میکنن که گفتن یاسین نذارید به هر حال کسی که میخواد ...

چه حدیثی مثلا؟

اسم های مقطعه ک معنیش مشخص نیست میگن بهتره نزارین رو بچه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706