2752
2734

معنیش چیه

ببینید بعضیا میگن شاید پای کسی در میونه

این آقا صبح و شب با من در ارتباط بوده من مطمئنم هیچکس نیست، پسورد تمام مجازیشم داشتم

من یکبار ترکش کردم این به من گفت دیگه اینکارو نکن

دوباره اینکارو کردم و خیلی باهام دعوا کرد چی میگیییی فلان بهمان

سرزنشم نکنید ولی بعد ۲ روز برگشتم اونم گفت میدونم پریودی اینجوری برخورد میکنی

قصدمونم ازدواج بود

و دقیقا از همین پیام به بعد دیگه جوابمو نداد

تا هفته اول بهش تکست میدادم عذرخواهی کردم، میخوند،شمارمم سیو بود فقط جواب نمی‌داد، من خیلی متعجب بودم چون کلا اهل گفتگو هست

دیروز هم دیدم کلا شمارمو حذف کرده

این آدم بگم واقعا ۱۰۰ خودشو گذاشت

من‌اشتباه کردم ولی یه اشتباه آنی بود

یک هفته که اصلا جوابمو نداد و بعد دو هفته هم کلا شمارمو پاک کرد

بگم عاشقم بود خب شما تو رابطمون نبودید واقعا طرف دوستم داشت

اون همیشه بیشتر دنبال من بود

یعنی دیگه میخواد ارتباط قطع شه؟ 

چقدر احتمال داره برگرده؟

لطفاً برای من دعا کنید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مقصرخودتی 

اولا ب هیچ وجه نباید صبح تاشب باطرف چت کنی و همش در دسترسش باشی 

قهرزیاد و هی کات و برگشت هم نکن عادی شدی براش دیگ همه بعده تورو دیده معلومه ک دیگ براش جذابیتی نداری خسته شده از روند تکراری دیگ تلاشی نکرد و رفت 

فکر نکنم برگرده برم گرده ادم قبلی نیست کاری میکنه ک ایندفعه تو دنبالش باشی ن اون 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
مقصرخودتی  اولا ب هیچ وجه نباید صبح تاشب باطرف چت کنی و همش در دسترسش باشی  قهرزیاد و هی ...

نه ما اصلااااااا قهر نداشتیم 

کلا دوبار

یه بار همون اوایل رابطمون

یه بار الان

شما به نظرتون چرا بدون هیچ توضیح و خداحافظی رفت؟

لطفاً برای من دعا کنید 😍
مقصرخودتی  اولا ب هیچ وجه نباید صبح تاشب باطرف چت کنی و همش در دسترسش باشی  قهرزیاد و هی ...

نه منظورم اینه که من هرررررررر وقت تکست میدادم زنگ میزدم اون جوابمو میداد حتی اگر وسط کار بود

من شده در شبانه روز ۱ تکست میدادم

ولی منظورم اینه اون پیگیر بود یعنی میگفت نوتیفیکیشن پیامت رو میبینم از ذوق میخوام بمیرم 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
نه ما اصلااااااا قهر نداشتیم  کلا دوبار یه بار همون اوایل رابطمون یه بار الان شما به نظرتون ...

وقتی قهر بی دلیل باشه تعدادش مهم نیست ب چشم طرف ی بچه میای ک رو احساساتش کنترل نداره 

یا واقعا دیگه دوستت نداره 

یا میخواد ببینی چقدر سخته بی دلیل و یهویی رفتن 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
وقتی قهر بی دلیل باشه تعدادش مهم نیست ب چشم طرف ی بچه میای ک رو احساساتش کنترل نداره  یا وا ...

به نظرتون دوباره بهش یه تکست بدم؟ الان ۱۰ روز هست پیام ندادم بهش 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
وقتی قهر بی دلیل باشه تعدادش مهم نیست ب چشم طرف ی بچه میای ک رو احساساتش کنترل نداره  یا وا ...

اگر میخواست ببینه چقدر سخته بی دلیل رفتن

خب شمارمو پاک نمیکرد

۲ هفته شمارم رو سیو داشت

و دیروز شمارمم حتی پاک کرد

لطفاً برای من دعا کنید 😍
چطور؟

ببین این آقایی که شما میگین احساساتی بوده و بی نهایت به شما وابسته و شما رو هم خیلی دوست داشته با توجه به سنش آدم کاملی هست دوست داشتنش به شما ثابت کرده و ترس از دست دادن شما رو داشته شما هم دوبار این عمل انجام دادید پس دیگ به هیچ وجه نمی تونه به بودن و حضور شما تکیه کنه برا همین ترجیح داده که نباشه  

2706