2733
2734
عنوان

خواهش می کنم انقدر سریع عقد نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 81 پست
اتفاقا عقد خوبه  دختر و پسر تو شرایط مشابه بعد از عروسی هستن  تا قبل از اون شناخت عمیق ن ...

آهان اون وقت بدون عقد شناخت نمیشه

حالا اومدیم و شناخت پیدا کردن دیدن به درد هم نمی خورن اون وقت چی؟باید طلاق بگیرن

من دارم میگم این طلاق گرفتن بی دلیل رو ننداز گردن خودت تو می گی اتفاقا دو دستی بنداز

عجب بابا شماها انگار دوست دارید اذیت بشید

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
کسی که نخاد بمونه بعد عقدم نمیمونه با این فرق که دختر دیگه زندگیش داغون شد 

حداقل اونجوری میری پدرشو در میاری حق و حقوقتو میگیری نه که همینجوری بره و نتونی حتی دردتو به کسی بگی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این طرز تفکر سطحی و منسوخ شده شما صرفا باعث زندگی بدون عشق و با بدختی تون میشه. خواهرانه میگم تجدید ...

عشقی وجود نداره واقعا. باید با منطق پیش رفت. منطقم میگه رابطه طولانی بدون رسمی کردن غلطه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

پسرم با خودش میگه من چرا بیام یه سال از وقت و انرژی و احساسم مایه بذارم طرف لحظه اخر بگه نمیخوام!!!

بدون اشنایی کامل عقد کردن اشتباهه ولی اینکه عقد و عروسی با هم باشه هم همینطور!

حداقل اونجوری میری پدرشو در میاری حق و حقوقتو میگیری نه که همینجوری بره و نتونی حتی دردتو به کسی بگی

نه میگه طلاقت نمیدم 

نگهت میداره، خودشم میره پی هوس هاش 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
من این راهو هزار بار رفتم تهش هیچی نیست. ترجیح میدم از یکی مهریه بگیرم و بره تا همینجوری بره و قربان ...

آره مهریه هم داد😂،خیلی ها نتونستن مهریه اشون رو بگیرن اصلا چه حرفیه

آهان بگو تو فکر کاسبی کردن و مهریه گرفتنی نه روح و روان خودت،من دارم واسه کسی میگم که نمی خواد اذیت بشه شما فکرت جور دیگه است

آهان اون وقت بدون عقد شناخت نمیشه حالا اومدیم و شناخت پیدا کردن دیدن به درد هم نمی خورن اون وقت چی؟ ...

خب بدون عقد چیکار کنن؟

نباید اخلاق همو تو جمع خانواده توسف  توخرید توعصبانیت توشادی و.... بررسی کنن؟

اینجور حداقل اگه فهمیدن به درد هم نمی خورن الکی جهیزیه کهنه نمی کنن و با یه بچه بر نمی گردن 

بدون عقد قطعا نمیشه با طرف مسافرت رفت یا تو مهمونی های خانوادگیشون شرکت کرد 

باید یه مرحله اشنایی بیشتر پیش بیاد

پسرم با خودش میگه من چرا بیام یه سال از وقت و انرژی و احساسم مایه بذارم طرف لحظه اخر بگه نمیخوام!!! ...

ولی به نظر من عقد و عروسی با هم خیلی بهتره

من خودم همین طوری ازدواج کردم

کاملا درسته تو خانواده ما اینه دوسال اشنایی رفت و امد بعد از اون عقد قاصله عقد عروسی خیلی کمه حداکث ...

امضات حق

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
آره مهریه هم داد😂،خیلی ها نتونستن مهریه اشون رو بگیرن اصلا چه حرفیه آهان بگو تو فکر کاسبی کردن و م ...

تو اسمشو بزار کاسبی کردن من میگم تلافی روزایی که از عمر رفته. خودت اصلا مجردی یا متاهلی؟ اگه یه دور تو جامعه الان گشته بودی و پسرایه حالا رو دیده بودی این حرفو نمیزدی. پسرایه الان نزده میرقصن که رابطه رو رسمی نکنن بعد اومدی نخسه میپیچی که عقد نکنیم

خب بدون عقد چیکار کنن؟ نباید اخلاق همو تو جمع خانواده توسف  توخرید توعصبانیت توشادی و.... بررس ...

بدون عقد هم میشه

عزیزم آدم ممکنه با تعداد زیادی آشنا بشه می خوای هی عقد همشون بشی هی طلاق بگیری تا ببینی کدوم خوبه

عقد و طلاق قرض داری مگه

امضات حق

بوس بهت عزیز😘

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706