2752
2734
عنوان

بادمجون و خیار به مقدار زیاد گیرم اومده چکارشون کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بادمجان هاتو ترش کن شکم پر 😋😋😋

خیار هارم شور کن 

یه  دونه خیار  بر دار رنده کن آبشو با پنبه بزن رو پوست صورتت آبرسانی کن

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

خوشم میاد نی نی سایتی ها رو میشناسی   

سریع میگی به در و همسایه و اینا هم دادم ،،،،

خداوکیلی تاپیک میزنی که مثلا راهنمایی بگیری که چی درست کنی ،،،سریع میگن بده ههسایه و فلان 

انگار خودت نمی‌فهمی اگه بخوای بری همیسایه و بقیه 

خیار هم میتونی رنده کنی با شکر و اب یخ بخورید الان هوا هم گرم شده 

🤢

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
خوشم میاد نی نی سایتی ها رو میشناسی     سریه میگی به در و همسایه و اینا هم دادم ،،،، ...

بخدا   

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
با خیار خیار شور درست کن  بادمجونم نمیدونم باز اگه زیاده ببخش ب فامیل و.. یا هرکسی ک باهاش سلا ...

خیارا ریز نیستن 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 

خیار که قطعا باید سریع تبدیل بشن به خیارشور حتی اگر گنده منده توش هست باید خیارشور بشن اگه  بذاری چند روز بمونه همه از دم سفید و خراب میشن

بادمجون هم میتونی سرخ کنی هم میتونی کبابی کنی پوست بکنی له کنی برای ماست بورانی و میرزاقاسمی بذاری فریزر 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

خیار رو تبدیل کن به خیار شور 

و اما بادمجان 

یک سوم رو کبابی کن و له کن و فریز کن (جون میده برا کشک بادمجون )

یک سوم رو پوست بگیر و از وسط قاچ کن و بعد سرخ کن و سپس فریز کن 

یک سوم باقی مانده را هم میتوانی یا ترشی درست کنی ..یا نگهداری طی هفته برای غذا...یا میتونی همون رو هم کبابی کنی 

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2706