2733
2734
عنوان

بادمجون و خیار به مقدار زیاد گیرم اومده چکارشون کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 56 پست
خیار که قطعا باید سریع تبدیل بشن به خیارشور حتی اگر گنده منده توش هست بذاری چند روز بمونه همه از دم ...

خیارا از این متوسطا هستن ریز نیستن برای خیارشور 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بادمجان هاتو ترش کن شکم پر 😋😋😋 خیار هارم شور کن  یه  دونه خیار  بر دار رنده کن آ ...

این ماسک ایده خوبی بود مرسی  

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2731
ترشی  خیارشور، حتی اگر بزرگ بودن خیارشور کن ماهم کلی واسمون آورده بودن خیارشور کردیم

گلی روش درست کردنشو بهم میگی؟خیارشور 

راستی یه شربت هس با خیار رنده و نعنا درست میشه رفع تشنگی میکنه عالیه 

حالا اسمشو یادم رفته چی بود مو هی تو بود انگار

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
خیارا از این متوسطا هستن ریز نیستن برای خیارشور 

من با خیار میلی بزرگ هم خیارشور میذارم با سوزن سوراخ کن نخود زیاد بریز در دبه ها رو حسابی کیپ کن حتی گل بگیر ببند هوا نکشه نرم نمیشه

مامانم با خیارمحلی و بادمجون محلی ترشی درست میکنه فوق العاده خوشمزه میشه خیلی درشت ها رو میتونی ترشی درست کنی ولی تکلیف خیار ها رو تا خراب نشدن زودتر روشن کن 

کار دیگه ای نمیتونی بکنی مگر اینکه باز ببخشی به کسی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

شوید، تلخون،گشنیز،  نخود خام(که خیار هات ترد بشن) ، سیر ، فلفل تند ، نمک ، آب جوشیده خنک شده یک لیوان سرکه 

مخلوط کن خیار هاتم با خلال دندان دو الی سه سوراخ بزن 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
گلی روش درست کردنشو بهم میگی؟خیارشور 

خیارسبزا بشور بزار کامل کامل خشک بشه، اگر خیس باشه کپک میزنه بعدم آب جوشیده که سرد شده با نمک و سرکه و بزن و ترخون و سیر پلاستیک بکش رو درش و درشو ببند تا زمانی برسه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️