2733
2734
عنوان

یک سوال درمورد اداره پست

24 بازدید | 6 پست

هستید بگم ؟؟!

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)

سوالم اینکه امروز 

قرار شد بسته رو تحویل بدن به یکی از دوستام (البته من سفارش داده بودم ، میخواستم برای دوستم هدیه روز معلم بدم ...)

الان زنگ زدن بهم گفتن تو موقعیت پیدا نکردن و رفتن 

یعنی دوباره بازم فردا برای توزیع ،به دم درش می‌برن ؟؟؟

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوبار مراجعه میکنن

آها باشه 

آخه گفت بیا از مرکز بگیر ...

2731
دوبار مراجعه میکنن

منم خجالت میکشم به شماره زنگ بزنم ، آقا بود ....

می‌خوام به اداره پست زنگ بزنم ، بپرسم که از کجا بسته رو تحویل بگیرم ...

آها باشه  آخه گفت بیا از مرکز بگیر ...

معمولا باید دوبار رو بیان

ولی خب اگ گفته بیا مرکز برید حتما.

اداره پست شهرتون

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
معمولا باید دوبار رو بیان ولی خب اگ گفته بیا مرکز برید حتما. اداره پست شهرتون

ممنون بابت راهنماییت گلم🫶🏻