2733
2734
عنوان

با شوهرم سر پرده خونه دعوامون شد

171 بازدید | 6 پست

منطقه ما پشه زیاد داره خب اصولاً شبا زیاد میشن شوهرم اومد خونه دید در بازه پرده رو نکشیدم سر و صدا که چرا پرده رو نکشیدی پشه میاد(رو پشه حساسه) و حسابی دعمون شد در خونرو محکم کوبی و رفت 

حالا قبلا هم جای دیگه بودیم باز اونجا همش سر پرده دعوا داشتیم می‌گفت پرده رو بکش خونه دید داره یعنی یادمم می‌رفت پرده رو بکشم باز داستان درست میکرد 

خواهش زیر ۱۸ تو تاپیک شخصیم کامنت نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهانه های بنی اسرائیلی میگیره والا 

خونه ما در و پنجره بسته هم باشه پشه میاد دیگه چه کنیم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

ولی خداییش شب موقع مهمونی پشه تو خونه باشه واسه خودت بد میشه..گند میزنه به مهمونی...برو ببند در رو..یکم بهش حق دادم...شاید بارها تکرار کردی....شایدم شوهرت مثل شوهر من کنترل اعصاب نداره

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……