2752
2734
عنوان

شوهرم زن گرفته قایمکی😐😔

2185 بازدید | 78 پست

چند سال شک کرده بودم ک با یکی دوست هربار میگفتم بهم پرخاش می‌کرد ک ن تو توهمی فلانی

۳سال پیش وقتی باردار شدم دیدم همکارش بهش پیام عاشقانه داده گذشت کردم بخاطر بچه تو شکمم باز سال بعدش همکاراش گفتن هنوزم با اون خانم بماند ک کلی دعوا کردیم پارسال هم قهر کردم رفتم خونه مادرم دوماه بچم ازم گرفت اذیتم کرد توهین کرد دلم آروم نگرفت برگشتم زمستون بود ک زنگ زدن و پیامای خانم بهم شروع شد ک من زنشم حق دارم پیش منم باشه و ….

هیچوقت فک نمیکردم واقعیت داشته باشه فک می‌کردم دوست بودن (تو این ۳سال هم رابطه جنسی من شوهرم شاید ۱۰بار بیشتر نبوده ) هردفعه پس میزد منو خدا لعنتش کنه نگو جاش پیدا کرده 

من هم از نظر اخلاقی خانواده و زیبایی خیلی سرتر از اون خانم هستم پس کسی که خیانت می‌کنه بخاطر ظاهر و این چیزا نیست متاسفانه مریضن 😐

خلاصه عید امسال زنگ زدم ب خانم گفتم بیا بیرون قرار بزار ثابت کن زنشی چون تو شناسنامه شوهرم چیزی نیس

اومد سر قرار 😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
از اونجا که پستی نداری و عنوان جنجالی زدی یکم غیر قابل باوره 🤦‍♀️

اگه سرکاریه ک واقعا باید بگم آفرین ب هوش خیال پردازی و داستان سرایش....من یکساعت دارم فکر میکنم ناهار چی بذارم

من مالک تمام دنیای موازی ام...talvan3دخترخدا
2706