2733
2734

بچه ها منظورم از نامزد همونی هست که خودتون میدونید

من تو خونمون دارم کم کم روانی میشم و نامزدم از وقتی فهمیده گیر داده نمون اونجا

من دوست ندارم الان ازدواج کنم  و از طرفی با اینکه اکثر دوست ها کاپلمون هم خونه ن و عادیه تو محیط اطرافم حس خوبی ندارم

خوب این یه تصمیم شخصیه نباید اجازه بدی کسی بهت نظرش رو تحمیل کنه . دوست داری برو باهاش زندگی کن دوست داری ازدواج کن . به کسی ربطی نداره و کسی هم جای تو نیست که بدونه بهترین انتخاب کدومه . ممکنه موقتا دوست داری باهاش زندگی کنی و بعد ولش کنی به اهدافت برسی یا ممکنه دوست داری تا آخر عمر ادامه بدی . بستگی به شرایطت داره .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوب این یه تصمیم شخصیه نباید اجازه بدی کسی بهت نظرش رو تحمیل کنه . دوست داری برو باهاش زندگی کن دوست ...

راستش من از اینکه تو شرایط سخت تصمیم غلط بگیرم می ترسم و الان چون تو شرایط روحی نرمالی نیستم نمیدونم چی درسته چی غلط

خب ازدواج کن

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
خوب این یه تصمیم شخصیه نباید اجازه بدی کسی بهت نظرش رو تحمیل کنه . دوست داری برو باهاش زندگی کن دوست ...

اوووووووووو له له نه بابا 

این مقدار از روشن فکری تو خود امریکا و اروپا قفله

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

ینی خانوادت میزارن بری هم خونه شی؟ حالا جدا از دین و مذهب 

خیلی ارزش دختر پایین میاد با ازدواج سفید انگار تعهدی نیس و سرباری

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706