2752
2734
عنوان

رابطه عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 93 پست
میگه با اذیت کردن حال میکنم 😔

بااذیت کردن حال نمیکنه

اون فقط بچست و اینکه تو نسبت به اینکارش واکنش نشون میدی براش باحاله

هی خدا

شماها چرا رل میزنین وقتی حتی نمیتونین درست حرف بزنین باهمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میگه با اذیت کردن حال میکنم 😔

عزیزم ی بار تو روش وایسا بگو من از این حرکت خوشم نمیاد 

خوبه منم عکس دوست دختر قبلیم رو بفرسم 

هر دوتاتون سنتون کمه اصلا کارش درست نیست 

غیر از این ک مستقیم به خودش بگی یا این ک هر وقت این کارو می‌کنه سین کن جواب نده 

بزار اون نگران بشه بیوفته دنبالت نه تو 

درست صحبت کن مگه من به تو توهین کردم 

😂😂برو بابا 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
عزیزم ی بار تو روش وایسا بگو من از این حرکت خوشم نمیاد  خوبه منم عکس دوست دختر قبلیم رو بفرسم& ...

دقیقا همین کارو کردم و کلا جوابشو ندادم 

اینقدر زنگ زدم پیام داد تا دلم سوخت 

ولی بازم انجام میده 

دقیقا همین کارو کردم و کلا جوابشو ندادم  اینقدر زنگ زدم پیام داد تا دلم سوخت  ولی بازم ا ...

پس ی بار تو روش وایسا کوتاه هم نیا 

بهش مستقیم بگو خوشم نمیاد 

یا بگو از این به بعد هر زمان عکس خودتو و اونو بفرسی عکس خودمو رل سابقم رو میفرستم ک با هم بی حساب بشیم

ببخشید از همه گی خوبه منم فحشت بدم خوشحال میشی

از کی تاحالا اسگل فحش حساب میشه؟ (ما معلولا تو شوخیا ازش استفاده می‌کنیم)

دختره خوبت میکنه والا . اونم فهمیده حالیت نی. اسگلت کرده

تا کی میخای سرتو زیر برف نگه داری ؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
همینم یکیو داره بعد من همچنان سینگلم😐😂

😂😂😂😂

2706